Buriamas klubo trenerių kolektyvas

Kauno jaunimo krepšinio klubo “Snaiperiai” vadovai kitam sezonui yra išsikėlęi ambicingų tikslų. Dėl šios priežastis klubas burią 2-3 krepšinio trenerių kolektyvą, kuris galėtų efektyviai ir produktyviai dirbti bei pasiekti aukštų rezultatų.

Kadangi klubas šiai dienai neturi rėmėjų, tad ir treneriams kol kas už darbą jokio atlygio pasiūlyti negalime. Darbas mūsų klube yra paremtas savanoryste bei siekiu įgyti daugiau treniravimo patirties, praktikos.

Jei susidomėjote, parašykite mums elektroniniu paštu snaiperiai@krepsinioklubas.lt

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *