Paskutinė galimybė užsiregistruoti į KK Snaiperiai klubo 2011-2012 sezoną

Jaunimo krepšinio klubo “KK Snaiperiai” administracija informuoja, jog šiais metais klubas rungtyniaus dviejose Kauno krepšinio lygose (KKL c ir KKML c), tad per šį sezoną komanda sužais daugiau, kaip 40 oficialių varžybų. Jauniems krepšininkai tai yra ypatingai puiki galimybė įgyti varžybinės patirties bei kartu su komanda siekti užsibrėžtų tikslų.

Informuojame, jog vis dar yra galimybė patekti į mūsų klubą. Šį sekmadienį (Rugsėjo 18 dieną) vyks treniruotė-atranka klubo krepšinio salėje, tad norinčius joje sudalyvauti kviečiame užsiregistruoti el.paštu arba telefonu.

El.p.: info@sportoprojektai.lt

Tel.: 8657 84717

Klubo metinis mokestis yra 300 litų (į šią sumą įskaičiuota ir klubo aprangos kaina). Lyginant su praėjusiais metais klubo mokesčiai sumažėjo, o varžybų skaičius per sezoną išaugs dvigubai!

Oficiali klubo svetainė: www.krepsinioklubas.lt

Klubą administruoja: www.sportoprojektai.lt

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *