Pirmas blynas prisvilo ir šiais metais

Šiandien (2011-11-06) KK Snaiperiai klubas sužaidė pirmąsias oficialias šio sezono varžybas KKML lygoje. Ir šįkart (kaip ir praėjusiais metais) pirmąsias varžybas teko žaisti su pajėgiais varžovais, tačiau skirtingai nei pernai šių metų pirmieji priešininkai (Rovinija) buvo kur kas labiau patyrę. Didžioji dalis varžovų dvigubai (ir daugiau) vyresni nei mūsų klubo žaidėjai, tačiau ištvermės bei greičio taip pat nestokojantys.

Varžybos pralaimėtos rezultatu 96:60. Priešininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Valdas Miliukas 25 taškai bei Rimtautas Gudas 19 taškų (p.s. Lietuvos krepšinio rinktinės gydytojas) .

Mūsų gretose sunkiai sustabdomas buvo komandos kapitonas, Osvaldas Sarpalius, kuris pelnė 29 taškus ir surinko 24 naudingumo balus. Taip pat jam neblogai talkino ir Žygimantas Pilipavičius (13 taškų).

Patirtis pamokė jaunimą, tačiau net neabejojame, jog šios pamokos padės tobulinti mūsų komandos žaidimo kokybę ir sezono metu siekti geresnių rezultatų nei praėjusiais metais.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *