Sudėtingas 2011-2012 sezono startas

Jaunimo krepšinio klubas “Snaiperiai” šiame sezone sužaidė jau tris varžybas (2 kkml ir 1 kkl), tačiau pirmosios pergalės iškovoti dar nepavyko.

KKML C lygoje apskritai komandų lygis yra aukštesnis nei KKL C, nes paprasčiausiai ten yra mažiau apribojimų žaidėjų meistriškumui (gali žaisti keletas žaidėjų iš stipresnių lygų – RKL, KKML A). Tuo tarpų mūsų komandoje žaidėjų amžiaus vidurkis yra apie 18-19 metų ir dauguma iš žaidėjų turi ne daug varžybinės patirties, todėl rungtyniauti prieš pajėgesnes komandas yra ypatingai sunku.

Yra minčių kitais metais steigti naują jaunimo krepšinio lygą, kurioje galėtų rungtyniauti jauni krepšinio mėgėjai, turintys mažai varžybų patirties ir norintys tobulėti.

O šiame sezone turim tikslą kuo garbingiau sužaisti KKML C lygos varžybose bei bandyti pakovoti dėl galimybės patekti į atkrintamąsias varžybas. Tuo tarpu KKL C lygoje po pirmo etapo mums parankiau būtų kovas tęsti dėl C lygos iššūkio taurės, kur komandų lygis yra žemesnės ir galimybės pasivaržyti dėl šios taurės yra kur kas didesnės, tačiau dėl kurios taurės (didžiosios ar iššūkio) varžysimės paaiškės po pirmojo rato varžybų.

Siūlome pavartyti pirmųjų šio sezono KKL C lygos varžybų foto galeriją.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *