Antroje rungtynių pusėje varžovai įrodė savo pranašumą

Į šeštadienio rungtynes komanda išėjo nusiteikusi kovoti dėl pergalės, tačiau ryžto užteko tik pirmai varžybų pusei. Trečioje kėlinio pradžioje komandos gynyba “praleido” iš eilės tris varžovų tritaškius ir žaidėjai palūžo psichologiškai. Nepadėjo nei pakeista gynybos schema, nei raginimas kovoti agresyviau.

Varžovai kartojo metimus iš po krepšio ne po vieną ir ne po du kartus. Tai tik dar kartą patvirtinome faktą, jog fiziškai esam silpnesni už daugelį kitų komandų žaidėjų. Mūsų komandos žaidėjams reikia įdėti daug individualaus fizinio darbo, kad būtų galima pagerinti gynybą 1×1 bei kovą dėl atšokusių kamuolių.

Nuotaikos komandoje po tokios sezono pradžios išties slogios, tačiau rankų nenuleidžiam, bandom ieškoti komandos stipriųjų pusės ir mažinti silpnąsias. Bėda tik ta, kad ne iš visų varžybų “pasiimam” tiek kiek galim. Ne visi žaidėjai susitvarko su savo psichologija..

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *