Antrą KKL etapą komanda pradėjo pralaimėjimu

KK Snaiperiai komanda antrąjį KKL etapą pradėjo nesėkme prieš “Rami” komanda. Nesėkmės priežasties? Šiose varžybose negalėjo dalyvauti du mūsų startinio penketo žaidėjai (gynėjai), kurie atlieka svarbų vaidmenį tiek gynyboje, tiek ir puolime. Jų vaidmenį perėmę kiti žaidėjai, nesugebėjo susitvarkyti su savo misija aikštelėje.

Taip pat šios varžybos “uždavė” eilinį klausimą, kokiu principu komplektuoti kito sezono sudėtį, nes atrankos principas akivaizdu, kad neduoda rezultatų. Daugumai mūsų komandos žaidėjų trūksta elementarių krepšinio įgūdžių (driblingo, perdavimo, metimo, gynybos, kovos dėl kamuolių), tačiau klubas neturi tiek resursų, kad sezono metu galėtų dirbti su kiekvienu žaidėju individualiai.

KK Snaiperiai klubas orientuotas į žaidėjų varžybinę praktiką, komandinio žaidimo supratimą, tačiau jei žaidėjas neturi bazinių krepšinio įgūdžių, jis neturi galimybių įsisavinti ir įgyvendinti komandinės strategijos aikštelėje. Dėl šių priežasčių ir klubas nepasiekia norimų rezultatų, o ir kiekvienas žaidėjas patiria negatyvių pojūčių negalėdamas įgyvendinti to, kas yra jo prašoma varžybų metu.

Pasibaigus sezonui stipresni komandos žaidėjai išeina į pajėgesnes komandas, kur ir finansinės galimybės yra geresnės bei žaidėjų meistriškumas yra aukštesnis, o likę, epizodinį vaidmenį komandoje atlikę žaidėjai bando taip pat laimės ieškoti kitose komandose, nes jaučiasi nuskriausti dėl jų nuomone nepagrįstai per mažo varžybinio laiko, tačiau jei tarpsezoniu nėra įdedama pakankamai individualaus darbo, jie ir kitose komandose atlieka tą patį epizodinį vaidmenį.

Dėl šių priežasčių kubas nuo kito sezono iš esmės keis žaidėjų priėmimo “politiką” ir sieks sustiprinti savo pozicijas Kauno krepšinio lygose.

Čia keletas foto akimirkų iš nesėkmingų antro etapo pirmųjų varžybų:

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *