Ir gruodžio mėnesį naudingiausias buvo Osvaldas Sarpalius

Gruodžio mėnesį naudingiausias KK Snaiperiai komandos gretose ir vėl buvo Osvaldas Sarpalius, kuriam antrą mėnesį iš eilės atitenka mūsų klubo rėmėjų “NoniTeam.lt” įsteigtas prizas – Tahitian Noni bioaktyvaus gėrimo butelis.

Po pirmo etapo žaidėjo statistiniai rodikliai yra tokie:

KKML lyga: Vidutiniškai – 21.11 pelnomo taško, 6 atkovoti kamuoliai, 2.33 rezultatyvaus perdavimo. Naudingumo koeficientas +18.56.

KKL lyga: Vidutiniškai – 21.8 pelnomo taško, 6.4 atkovoti kamuoliai, 2.9 rezultatyvaus perdavimo. Naudingumo koeficientas +20,3.Apie “Tahitian Noni International”:

“Tahitian Noni International”- taptautinė kompanija, pirmoji supažindinusi pasaulį su taitietiško vaisiaus noni sveikatinančiomis savybėmis. Įkurta 1996 metais dviejų mokslininkų, tyrinėjančių sveiką mitybą, dabar ši kompanija užima lyderio poziciją atrandant, vystant, gaminant ir pateikiant tyrimais patvirtintą produkciją, kurios pagrindą, bazę sudaro noni vaisiaus komponentai ir elementai.

NBA krepšininkas, Chauncey Billups, vartoja šį Tahitian Noni bioktyvų gėrimą ir sieja savo gerą sportinę formą bei ilgai trunkančią profesionalaus žaidėjo karjerą būtent su šio vaisiaus bioaktyviomis savybėmis.

Daugiau informacijos apie kompaniją, Noni vaisių bei jo bioaktyvias savybes rasite www.NoniTeam.lt puslapyje. Jei norite užsisakyti šio bioaktyvaus gėrimo – susisiekite el.paštu nonimen@gmail.com

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *