Komanda pasiekė pirmąją pergalę antrajame KKL etape

KK Snaiperiai antrąjį KKL etapą pradėjo dvejomis nesėkmėmis. Pralaimėjo priežastys – komanda rungtyniavo nepilnos sudėties (dėl traumų ir kitų priežasčių). Trečiose varžybose prie komandos jau prisijungė čiurnos traumą išsigydęs Osvaldas Sarpalius (komandos kapitonas), snaiperis Andrius Urmulevičius ir bendromis pastangomis pavyko pasiekti pirmąją pergalę trečiose antro etapo varžybose. Siūlome paskaityti varžybų aprašymą.

Sausio 25 dieną, trečiadienį, Kauno Technikos kolegijoje įvyko “C” lygos “Top Sport” pirmenybių dvikova tarp namuose žaidusių “KK Snaiperių” ir “Žalių Bananų”. Nors rungtynių startas geriau susiklostė svečiams, tačiau antrajame ketvirtyje iniciatyvą perėmė “KK Snaiperiai” ir įpusėjus rungtynėms džiaugėsi 7 taškų pranašumu. Po didžiosios pertraukos kurį laiką “Žali Bananai” neleido varžovams toli pabėgti, bet lemiame ketvirtyje žaidimo vadžias vėl perėmė “KK Snaiperiai” ir šventė įtikinamą pergalę rezultatu 56:42.

Susitikimo pradžia geriau susiklostę “Žaliems Bananams” ir rungtynes jie pradėjo laimėta atkarpa 2:8, o dar pirmoje kėlinio pusė 5 taškus be atsako pridėjęs R.Grigaliūnas išvedė svečius į priekį 9 taškų skirtumu (4:13). Vis dėlto, antroje kėlinio pusėje “KK Snaiperiai” prabudo iš snaudulio ir 6 “sausi” taškai padėjo jiems priartėti iki vienu metimu pasiekiamos ribos (10:13). Tiesa, ketvirčio pabaigoje blykstelėjo A.Okulič – Kazarinas ir šio krepšininko taiklūs metimai leido “Žaliems Bananams” laimėti pirmąjį kėlinį rezultatu 12:17.

Jau antrojo kėlinio pradžioje svečių puolimas ėmė buksuoti ir pusę kėlinio jų atakos buvo bevaisės. Tuo tarpu “KK Snaiperiai” mažais žingsneliais tirpdė atsilikimą, ketvirtį pradėjo 9 taškais be atsako ir įpusėjus kėliniui 4 taškų pranašumas jau buvo L.Gudaičio auklėtinių pusėje (21:17). Tiesa, ir antroje kėlinio pusėje “Žalių Bananų” problemos puolant nesibaigė ir per visą antrąjį kėlinį ši ekipa surinko vos 3 taškus. Toks rungtynių scenarijus leido aikštės šeimininkams apversti viską aukštyn kojomis ir įpusėjus rungtynėms 7 taškų pranašumas jau buvo “KK Snaiperių” pusėje – 27:20.

Po didžiosios pertraukos komandos kurį laiką žengė koja kojon ir skirtumas svyravo neženkliai bei laikėsi aikštelės šeimininkų pusėje. Aktyvesnių veiksmų “KK Snaiperiai” ėmėsi kėlinio viduryje, kuomet jiems pavyko sužaisti keletą sėkmingų epizodų abejose aikštės pusėse ir laimėta atkarpa 8:0 padidino šios ekipos atotrūkį jau iki 12 taškų (41:29). Vis dėlto, kėlinio finiše “Žali Bananai” sugebėjo atsitiesti, ketvirtį baigė 7 taškais be atsako ir prieš lemiamą kėlinį paliko varžovams 5 taškų pranašumą – 41:36.

Lemiamo kėlinio pradžioje “KK Snaiperiai’ toliau laikė pranašumą savo rankose ir mažais žingsneliais didino savo persvarą, kol ketvirčio viduryje O.Sarpaliaus bei T.Jančausko tandemas sugrąžino aikštės šeimininkams dviženklį pranašumą (50:40). Per likusį laiką “Žalių Bananų” puolimas buksavo ir nors jiems dar buvo pavykę sušvelninti deficitą iki 8 taškų (50:42), bet susitikimą “KK Snaiperiai” baigė dar 6 taškais be atsako ir įveikė “Žalius Bananus” pakankamai įtikinamu skirtumu. Galutinis rungtnių rezultatas – 56:42.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos strategas Laivydas Gudaitis kalbėjo: “Sunkus startas ne tik šių rungtynių buvo, bet ir viso šio etapo. Pradėjom jį dviem pralaimėjimais ir pergalė mums buvo labai reikalinga. Tie pralaimėjimai buvo dėl tokių priežaščių, jog nebuvo kelių starto penketo žaidėjų. Buvom silpnesnės sudėties, todėl ir prastai startavom antram etape. O dabar prie komandos po traumos prisijungė komandos kapitonas O.Sarpalius, dar pora žaidėjų, kurie atostogavo ir tikimės, jog žaidimas toliau tik gerės.”

“Žalių Bananų” atstovas Linas Vaitkevičius po susitikimo sakė: “Tik du žmonės šiandien stengėsi normaliai žaisti. Dėl to toks rezultatas ir gavosi. Prastai šiandien žaidėm, nebuvo nusiteikimo. ”

“KK Snaiperius” į pergalę vedė O.Sarpalius (17 tšk., 9 atk. k., 6 rez. per.), Ž.Pilipavičius (16 tšk.), T.Jančauskas (9 tšk.), A.Vedegys (4 tšk., 7 atk. k.) ir S.Skilinskas (4 tšk., 10 atk. k.).

“Žalių Bananų” gretose išsiskyrė R.Grigaliūnas (14 tšk., 16 atk. k., 5 rez. per.), A.Okulič – Kazarinas (11 tšk., 8 atk. k., 4 per. k.), A.Šimaitis (10 tšk., 6 atk. k.) ir D.Zalobaitis (4 tšk., 8 atk. k.).

“C” lygos “Top Sport” pirmenybių “Iššūkio” taurėje “KK Snaiperiai” iškovojo pirmąją pergalę po dviejų iš eilės nesėkmių.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *