Iškovota užtikrinta pergalė 31 taško skirtumu

Mūsų komanda iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Šįkart varžovus įveikėme net 31 taško skirtumu. Siūlome paskaityti varžybų aprašymą:

Kauno Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko Kauno krepšinio “C” lygos “Topsport” pirmenybių iššūkio taurės N pogrupio varžybos, kuriose susitiko “Legata” (šeimininkai) ir “KK Snaiperiai” (svečiai) komandos. Nuo rungtynių pradžios svečiai įgiję pranašumą visų rungtynių metu jį didino ir iškovojo pergalę rezultatu 63:94 (8:17; 16:26; 10:27; 29:24). Iškovoję antrąją pergalę ir turintys du pralaimėjimus “KK Snaiperiai” komanda užima antrąją N pogrupio vietą, o pralaimėjus “Legato” komanda patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą ir užima 6-ąją vietą.

Rungtynes sėkmingiau pradeda svečiai, pelno pirmuosius 5 rungtynių taškus. Kėlinio viduryje, po taiklaus Gyčio Kubiliaus tritaškio metimo šeimininkai priartėja iki minimalaus atsilikimo, 8:9. Nuo šios akimirkos “KK Snaiperiai” dominuojatieg gynyboje, tiek puolime, pelno 8 taškus be atsako ir laimi pirmąjį kėlinuką rezultatu 8:17.

Antrasis kėlinukas prasideda “KK Snaiperiai” komandos žaidėjo Aurimo Stanevičiaus taikliu dvitaškiu metimu, 8:19. Svečiai puikiai gynėsi ir naudojo presingą nuo varžovų aikštelės pusės, tuo išprovokuodami varžovus klysti. Antrojo kėlinio viduryje, po taiklaus Andriaus Urmulevičiaus dvitaškio metimo, svečiai įgijo 16 taškų persvarą, 15:31. Pranašumas ir toliau augo, “KK Snaiperiai” komanda visų rungtynių metu žaidė gražų komandinį krepšinį, dalinosi kamuoliu. Kėlinio pabaigoje tritaškiais metimais pasikeitė svečių komandos žaidėjas Aurimas Stanevičius ir šeiminkų komandos žaidėjas Tadas Adamonis. Po dviejų kėlinių rezultatu 24:43 pirmavo svečių komanda.

Trečiais kelinukas prasidėjo šeimininkų komandos žaidėjo Mindaugo Liubamirsko taikldvitaškiu metimu ir išprovokuota pražanga. Baudos metimas taip pat buvo taiklus, 27:43. iki kėlinio vidurio žaidimas buvo apylygis, 34:53. Antrąją kėlinio pusę svečiai sužaidė labai galingai, leido varžovams pelnyti tik du taškus baudos metimais, patys tuo tarpu įmetė 16 taškų. Po trijų kėlinių rezultatu 34:70 pirmauja “KK Snaiperiai” komanda.

Ketvirtąjį kėlinį svečiai pradeda dviem taikliais tolimais metimais, kuriuos pataiko puikiai šiose rungtynėse rungtyniavęs Aurimas Stanevičius, 34:76. Šeimininkai laimi atkarpą 9:0 ir sušvelnina rezultatą 43:76. Paskutiniajame kėlinyje komandos demonstruoja gerą puolimą, nelabai kreipdami dėmėsio į gynybą. Rungtynes taikliu tritaškiu metimu paskutinę sekundę užbaigia Tadas Adamonis, 63:94.

“Legato” komandoje išsiskyrė Gytis Kubilius (21 tšk. 8 atk. kam.) Mindaugas Liubamirskas (19 tšk. 13 atk. kam.), Karolis Zaveckas (9 tšk. 3 atk. kam., 3 rez. perd.).

“KK Snaiperiai” ekipoje pasižymėjo Aurimas Stanevičius (29 tšk. 5 atk. kam.), Žygimantas Pilipavičius (19 tšk. 11 atk. kam.), Andrius Urmulevičius (12 tšk. 5 rez. perd., 4 per. kam.).

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris sakė :” Varžybas, kaip ir visada pradėjom vangiai, strigo puolimas. Aišku varžovai irgi neblizgėjo. Rungtynių viduryje išryškėjo mūsų pranašumas. Jų susirinko tik penki, galbūt ir pavargo. Mūsų šiek tiek ilgesnis suolelis. Laimėjom pakankamai dideliu taškų skirtumu, bet nepasakyčiau, kad čia mes labai jau gerai žaidėm, buvo daug vaikiškų klaidų. Svarbiausia , kad laimėjom .”

Po rungtynių pralaimėjusiųjų treneris šnekėjo: “Vakar buvo sunki diena, šendien dar sunkesnė. Rezultatas tai atspindi, nesusirinkom, buvom tik 5-iese, kai visą laiką. Tai varo jau į neviltį. “

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *