Iškovota pirmoji pergalė KKML lygoje

KKL lygoje 2011-2012 sezone mūsų komanda jau yra iškovojusi 6 pergales, tuo tarpu KKML lygoje pirmosios pergalės teko pakankamai ilgai palaukti, tačiau ledus pralaužėme ir šioje lygoje. Antradienio vėlyvą ir šaltą vakarą KK Snaiperiai komanda rezultatu 59:56 įveikė “Fortukas” komandą ir šventė pirmąją pergalę KKML lygoje šiame sezone.

Rezultatyviausiai mūsų gretose rungtyniavo Osvaldas Sarpalius (20 taškų, 10 atkovotų kamuolių), Tomas Dobiliauskas (16 taškų, 7 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai), Tomas Jančauskas (8 taškai), Žygimantas Pilipavičius (7 taškai, 8 atkovoti kamuoliai).

Šįkart mūsų komanda pranoko varžovus praktiškai visose statistinėse kategorijose. Atkovojo ir perėmė daugiau kamuolių, padarė mažiau klaidų.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *