Iki revanšo trūko tiek nedaug..

2011-2012 oficialų krepšinio sezoną pradėjome nuo varžybų su Rovinijos komanda (KKML). Tąkart varžybas pralaimėjome 36 taškų skirtumu, tačiau šį vakarą į aikštelę mūsų komanda išbėgo tik su vienu tikslu – atsirevanšuoti minėtai Rovinijos komandai.

Visų varžybų metu vyko atkakli kova taškas į tašką. Likus žaisti 23 sekundes, mūsų komanda atsilikinėjo 4 taškų skirtumu, tačiau tik vienas taiklus varžovų baudos metimas iš dviejų, “greitas” Tomo Jančausko tritaškis į varžovų krepšį, perimtas kamuolys, dar du taiklūs Tomo Jančausko baudų metimai ir mūsų komanda jau 1 tašku priekyje.

Iki varžybų pabaigos buvo belikusios 7 sekundės. Varžovai atliko metimą, tačiau kamuolys išsisuko iš lanko, kurį mūsų komandos puolėjas pamušė tolyn, tačiau prie jo suskubęs varžovas “kartu” su sirena išmetė kamuolį ir deja metimas buvo taiklus.

Varžybų galutinis rezultatas 60:59.

Rezultatyviausiai mūsų komandos gretos rungtyniavo Osvaldas Sarpalius (21 taškas), Tomas Jančauskas (13 taškų), Tomas Dobiliauskas (10 taškų).

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *