KK Snaiperiai iškovojo penktą pergalę iš eilės KKL lygoje

Jaunimo krepšinio klubas “KK Snaiperiai” tęsia pergalių seriją Kauno krepšinio lygoje. Šiandien mūsų komanda iškovojo penktą pergalę iš eilės ir pakilo į antrą vietą savo grupėje (5 pergalės, 2 pralaimėjimai. Pralaimėjimai patirti antro etapo pradžioje, kuomet rungtyniavome ne pilnos sudėties).

Šiandien žaidėme prieš Legato komandą ir nugalėjome ją rezultatu (76:53). Tai jau buvo antrosios mūsų varžybos prieš šią komandą 2011-2012 sezone. Pirmąsias taip pat laimėjome solidžiu taškų skirtumu.

Šiandien sėkmingiausias sezono varžybas sužaidė Tomas Jančauskas, kuris pelnė 28 taškus (Baudos 7/7 (100%), dvitaškiai 9/10 (90%), tritaškiai 1/2 (50%)) ir surinko net 43 naudingumo balus. Krepšininkas dar atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Taip pat rezultatyviai rungtyniavo Osvaldas Sarpalius (17), Vaidotas Bilskis (10), Aurimas Stanevičius (8), Žygimantas Pilipavičius (7).

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *