KKML: Varžovai varžybose nepasirodė

Sekmadienio popietę, Prano Eimučio jaunimo mokyklos sporto salėje KK Snaiperiai komanda rinkosi gausiomis pajėgomis ir buvo nusiteikusi bei pasirengusi atkakliai kovai prieš “Azartas” komandą (KKML lyga), tačiau varžovai į varžybas neatvyko ir jiems buvo įskaitytas techninis pralaimėjimas 0:20. Mūsų žiniomis “Azartas” komandą kamuoja vidiniai nesutarimai.

Susiklosčius tokiai situacijai mūsų komandai atsirado galimybė aplenkti minėtą komandą turnyrinėje lentelėje (jei sėkmingai susiklostys mūsų paskutinės sezono varžybos su Milagros komanda).

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *