KK Snaiperiai KKML sezoną baigė pergale

Jaunimo krepšinio klubas “KK Snaiperiai” šiandien sužaidė paskutines šio KKML (Kauno krepšinio mėgėjų lyga) sezono varžybas. Džiugu, kad ne itin vykusį sezoną šioje lygoje pavyko užbaigti pergale. Rezultatu 92:83 nugalėjome Milagros komandą ir šios pergalės dėka iš 10 vietos pakilome į 9. Pasiekimas menkas, tačiau žinant, kad tai buvo pirmasis mūsų komandos sezonas KKML lygoje, o mūsų žaidėjai vieni jauniausių lygoje, todėl sezoną galima įvertinti patenkinamai.

Šiose varžybose mūsų komandos gretose rezultatyviai žaidė Osvaldas Sarpalius ir Tomas Jančauskas po 18 taškų, Tomas Dobiliauskas 17, Vaidotas Bilskis ir Žygimantas Pilipavičius po 11, Simas Skilinskas 10 taškų.

Tuo tarpu KKL (Kauno krepšinio lyga) lygoje komanda ir toliau tęsia kovas ir šį penktadienį pergalių seriją planuoja pratęsti iki 6 iš eilės 🙂

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *