KKL: Snaiperiai pratęsė rekordinę pergalių seriją

Šį penktadienį (kovo 9 dieną) KK Snaiperiai žaidė dar vienas Kauno krepšinio lygos (KKL) antro etapo varžybas prieš “Stumbro” komandą. Ir šįkart stipresnė buvo mūsų komanda, kuri nugalėjo varžovus rezultatu (65:42). Tai buvo šeštoji pergalė iš eilės antrame KKL etape.

Pridėjus dar tai, jog komanda neseniai laimėjo draugiškas varžybas prieš komandą iš JAV bei du nepralaimėtus pastaruosius mačus KKML lygoje, tai jau 9-ių iš eilės laimėtų varžybų serija, o tai yra ilgiausia pergalių serija klubo istorijoje ir tuo galime pasidžiaugti..:)

“KK Snaiperių” gretose ženkliausiai prie minėtos pergalės prisidėjo O.Sarpalius (25 tšk., 8 atk. k., 5 išpr. pr.), A.Stanevičius (13 tšk.), T.Dobiliauskas (9 tšk., 4 per. k., 5 išpr. pr.) ir T.Jančauskas (9 tšk.).

Antrame KKL etape beliko sužaisti dvejas varžybas su komandomis, kurioms pralaimėjome antro etapo pačioje pradžioje, kuomet rungtyniavome ne pilnos sudėties – “Kolpingo kolegija” ir “Rami”. Tikimės pratęsti pergalių seriją ir atsirevanšuoti minėtoms komandoms.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *