KK Snaiperiai Pavasario taurės turnyre startavo nesėkme

“KK Snaiperiai” komanda Pavasario taurės 2012 turnyre startavo nesėkme, pralaimėdama Agavos komandai rezultatu (56:49). Pralaimėjimo priežastys? Šiam turnyrui komanda pasipildė 4 naujais žaidėjais, kuriems tai buvo pirmosios varžybos mūsų komandos gretose, todėl jiems dar buvo sudėtinga tinkamai įsilieti į žaidimą ir rungtyniauti naudingai. Tikimės, jog sekančiose taurės varžybose galėsime pademonstruoti kokybiškesnį krepšinį.

Šiose varžybose mūsų komandai daugiausia taškų pelnė – Tomas Jančauskas (12), Vaidotas Bilskis (10), Osvaldas Sarpalius (9) taškai.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *