2011-2012 sezonas KKL C lygoje baigėsi


“KK Snaiperiai” jaunimo klubas pralaimėjo ir antrąsias ketvirtfinalio varžybas Vaišvydavos komandai rezultatu (62:75) ir baigė pasirodymą KKL C lygoje.

Ir antrąsias varžybas geriau pradėjo mūsų komanda, tačiau patyrę Vaišvydavos žaidėjai antrame kėlinyje “perėmė” iniciatyvą ir išlaikė sukauptą pakankamai saugią taškų persvarą iki varžybų pabaigos. Apie varžybas plačiau KKL lyga:

Balandžio 19 dieną J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko “C” lygos “Top sport” pirmenybių antros ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KK “Snaiperiai” priemė svečius”Vaišvydavą”. Pirmas rungtynes rezultatu 66:74 laimėjo “Vaišvydava”. Rungtynes geriau pradėjo “Snaiperiai”, kurie pirmomis minutėmis įgytą persvarą išlaikė iki pirmo kėlinio pabaigos (19:14). Antrame kėlinyje “Vaišvydava” pasivijo varžovus, o antroje antro ketvirčio pusėje įgijo 10 taškų persvarą (28:38). Trečiame kėlinyje svečiai dar labiau padidino atotrūkį (41:56). Ketvirtame kėlinyje “Snaiperiams” atkurti intrigos nepavyko ir “Vaišvydava” iškovojo pergalę rezultatu 62:75. Pusfinalyje “Vaišvydava” susitiks su “Kauno Rami” ir “Robotukų armijos” poros nugalėtoju.

Rungtynes geriau pradėjo “Snaiperiai” (5:0). Baigiantis antrai minutei pirmus takus pelnė “Vaišvydava”, kai dvitaškį pataikė A. Linkus (5:2). Po antro šiose rungtynėse pataikyto šeimininkų tritaškio jų pranašumas išaugo iki šešių taškų (8:2). Daugiausia A. Linkaus taiklių metimų dėka “Vaišvydavai” pavyko pasivyti varžovus, o septintą minutę jau priekyje buvo “Vaišvydava” (10:12). Įpusėjus aštuntai minutei “Snaiperiai” paprašė minutės pertraukėlės (12:12). Po jos penkis taškus be atsako pelnė šeimininkai (17:12). Per paskutinę kėlinio minutę komandos apsikeitė taikliais metimais (19:14).

Prasidėjus antram kėliniui du taškus pelnė T. Kmitas (19:16). Netrukus taikliu tolimu metimu atsakė A. Urmulevičius (22:16). Trečią minutę svečiai prie šeimininkų priartėjo iki vieno taško (22:21). Taiklių O. Sarpaliaus metimų dėka “Snaiperiams” pavyko padidinti persvarą iki trijų taškų (26:23). Penktą minutę “Snaiperių” puolimas užstrigo, o tuo pasinaudojusi “Vaišvydava” pelnė septynis taškus be atsako (26:30). Sužaidus septynias minutes “Snaiperiai” paprašė minutės pertraukėlės, po kurios “Vaišvydavos” persvara išaugo iki devynių taškų (26:35). Per paskutines dvi minutes “Vaišvydava” padidino persvarą iki dviženklės (28:38).

Praidėjus trečiam ketvirčiui tritaškį pataikė O. Sarpalius (31:38). Netrukus taikliu dvitaškiu atsakė T. Kmitas (31:40). Trečią minutę spurtą pradėjo “Vaišvydava”, kurio metu jų pranašumas padidėjo dar aštuoniais taškais (31:48). Prasidėjus šeštai minutei O. Sarpalius po ilgesnės pertraukos pelnė taškus (32:48). “Vaišvydava” neatsipalaidavo ir aštuntą minutę jau pirmavo 20 taškų (34:54). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė “Snaiperiai”. Po taiklių O. Sarpaliaus ir A. Urmulevičiaus metimų “Vaišvydavos” persvara aptirpo iki 15 taškų (41:56).

Tris pirmas ketvirto kėlinio minutes geriau sužaidė “Snaiperiai”, kurie sumažino “Vaišvydavos” persvarą iki 10 taškų (49:59). Vėliau komandos apsikeitė taikliais metimais. Įpusėjus kėliniui komandas vis dar skyrė 10 taškų (53:63). Antrą kėlinio pusę keturiais taškais be atsako pradėjo “Vaišvydava” (53:67). Vėliau komandos žaidė lygiai, o baigiantis devintai minutei taiklus A. Urmulevičiaus tritaškis sumažino “Vaišvydavos” persvarą iki 11 taškų (60:71). Rungtynių pabaigoje “Vaišvydava” neleido varžovams atkurti intrigos ir nugalėjo juos rezultatu 62:75.

Po rungtynių “Vaišvydavos” treneris A. Linkus sakė: “Laimėjome. Rungtynes geriau pradėjo varžovai, mes gal užmigę buvome, bet vėliau mes pradėjome gintis geriau, greičiau žaisti ir tai mums išėjo į naudą. Esame daugiau patyrę, bet gal ir pabėgame dar kažkiek. Kai greičiau pradėjome žaisti, buvo tik geriau. Rungtynės buvo panašias į pirmas, apylygis rezultata.” Paklaustas, ar netrūko jėgų rungtynių pabaigoje, treneris atsakė: “Kaip čia pasakius, aikštelė nedidelė tai visai neblogai. Aišku, mažai turėjome žaidėjų, bet viskas gan normaliai pavyko.”

Snaiperių” treneris L. Gudaitis: “Ir šias rungtynes pradėjome gerai – gerai pataikėme, neblogai apsigynėme. Antrame kėlinyje prigeso mūsų puolimas, nepataikėme tritaškių. Juos pataikyti prieš zoninę gynybą yra būtina. Varžovai atitolo. Taip jau būna, kai tu neįmeti tau įmeta, taip gavosi nemažas taškų atotrūkis. Ketvirtame kėlinyje pagerinome puolimą, bet jau buvo per vėlu. Bandėme vytis varžovus kiek galėjome, bet su tokiu varžovu reiktų 40 minučių sužaisti gerai. Neužtenka kažkokių gerai sužaistų atkarpų. Apmaudu, aišku, kad “C” lygoje sezonas jau baigėsi.

Tuo pačiu norėčiau padėkoti mūsų rėmėjams “Noniteam.lt“, kurie padėjo mums šį sezoną finansine parama. Bandysime kitą sezoną žaisti geriau ir nukeliauti toliau.” Paklaustas, kaip vertina šį sezoną, treneris atsakė: “Sužaidėme labai daug varžybų, apie 50, nes žaidėme dvejose lygose. Praktiškai varžybų turėjome daugiau negu treniruočių. Ši taktika ne visai pasiteisino. Kitą sezoną tikriausiai apsiribosime viena lyga. Bus daugiau treniruočių ir gal pasieksime geresnių rezultatų. Pradžioje sezono buvo sunku, keletas varžybų buvo pralošta labai dideliais taškų skirtumais. Kai kuriuos žaidėjus tai veikė psichologiškai. Džiaugiuosi, kad komanda nesubyrėjo ir sunkiu momentu visi žaidėjai išliko iki paskutinių varžybų.

“KKL” lygoje sezoną galima vertinti teigiamai. Įveikėme pirmą atkrintamųjų varžybų etapą. Aišku, norėjosi patekti tarp keturių geriausių “Iššūkio” taurės komandų, bet yra kaip yra.” Paklaustas, ar ketvirtfinalyje pralaimėti yra pats skaudžiausias dalykas, nes komanda praranda galimybę kovoti dėl medalių, treneris atsakė: “Taip, nes patekęs į pusfinalį turi dvi galimybes kovoti dėl medalių. Aišku tai yra apmaudu, nes norėjome laimėti ir kovojome dėl tos pergalės. Varžovai buvo vyresni, labiau patyrę. Jie perėmė kelis svarbius kamuolius ir tam tikroje varžybų eigoje tai leido jiems susikrauti dviženklę taškų persvarą. Perėmę kamuolius jie gerai sužaisdavo greitame puolime, pelnydavo keletą lengvų taškų. Tokiose varžybose varžovams įgijus didesnį taškų skirtumą, iš tokios komandos kaip “Vaišvydava” jį atlošti yra labai sunku.”

Rezultatyviausi žaidėjai

“Vaišvydava”: Audrius Linkus 23, Naglis Dunčikas 23 (10 atk. kam.), Tomas Kmitas 17 (30 naud. b, 9 per. kam., 9 išpr. praž.)

“Snaiperiai”: Osvaldas Sarpalius 24 (11 atk. kam.), Andrius Urmulevičius 19, Tomas Dobiliauskas 9.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *