Ir Pavasario taurės turnyre ketvirtfinalio barjero peržengti nepavyko

KK Snaiperiai komanda pralaimėjo ketvirtfinalio varžybas Sabonio krepšinio centro komandai rezultatu 49:41 ir nepateko į Pavasario taurės turnyro pusfinalį. KKL lyga plačiau apie šias varžybas:

Gegužės 4 dieną, penktadienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko pavasario “Sportturo” “Mažosios” taurės ketvirtfinalio dvikova tarp namuose žaidusių “A.Sabonio KC” krepšininkų ir “KK Snaiperių”. Rungtynės prasidėjo itin nerezultatyviai ir pirmame kėlinyje abi ekipos nesugebėjo surinkti dviženklio taškų skaičiaus. Visgi, antrajame kėlinyje svečiams pavyko atsiplėšti ir įpusėjus susitikimui jų pusėje buvo 7 taškų persvarą, o ir po trečiojo kėlinio “KK Snaiperiai” išsaugojo 5 taškų pranašumą. Tiesa, lemiamame ketvirtyje “A.Sabonio KC” gynyba pirmąsias 6,5 minutės buvo nepralaužiama ir tai leido aikštės šeimininkams pakreipti viską sau naudinga linkme. Rungtynių pabaigoje “KK Snaiperiai” dar mėgino gelbėtis pražangomis, bet šis planas nesiteisino ir pergalę rezultatu 49:41 pasiekė “A.Sabonio KC”.

Pirmosiomis rungtynių minutėmis komandos gan blankiai rinkosi taškus ir sužaidus 7 minutes O.Sarpalius išvedė “KK Snaiperius” į priekį neįspūdingu rezultatu 5:6. Per paskutines kelias minutes “A.Sabonio KC” nepavyko surengti nė vienos rezultatyvios atakos ir nors varžovai taip pat neblizgėjo, tačiau pora taiklių metimų antroje kėlinio pusėje leido “KK Snaiperiams” laimėti pirmąjį kėlinį skurdžiu rezultatu 5:8.

Antrojo kėlinio pradžioje S.Jankauskas sušvelnino skirtumą iki minimumo (7:8), bet į tai “KK Snaiperiai” atsakė žaibišku spurtu 0:7 (5 taškus įmetė T.Jančauskas) ir “KK Snaiperių” persvara šoktelėjo iki 8 taškų (7:15), o įpusėjus ketvirčiui M.Giedraitis padidino savo ekipos atotrūkį iki dviženklio (9:19). Antroje kėlinio pusėje E.Ramanausko ir I.Spūdžio taiklių metimų dėką “A.Sabonio KC” šiek tiek sušvelnino atsilikimą, bet įpusėjus susitikimui jie vis dar turėjo 7 taškų deficitą – 19:26.

Po didžiosios pertraukos komandoms vėl gana sunkiai sekėsi rinktis taškus. Trečiąjį kėlinį taikliu metimu pradėjo svečiai, bet G.Krugelevičiaus auklėtiniai į varžovų dvitaškį atsakė 5 taškais ir įpusėjus kėliniui priartėjo iki 4 taškų (24:28). Antroje kėlinio pusėje rungtynių vadžios atsidūrė “KK Snaiperių” rankose ir 7 taškai be atsako leido svečiams susigrąžinti dviženklę persvarą (24:35). Tiesa, kėlinio finiše estafetę perėmė “A.Sabonio KC” ir kėlinį baigė 6 taškais iš eilės. Po trijų kėlinių “KK Snaiperiai” išsaugojo 5 taškų pranašumą – 30:35.

Ketvirtąjį kėlinį jaunieji “saboniukai” pradėjo dviem tritaškiais ir sužaidus apie minutę rungtynių svarstyklės nusviro aikštelės šeimininkų pusėn (36:35). Visgi, vėliau abi ekipos 4,5 minutės šaudė tuščiais šoviniais, tačiau pirmieji šią problemą išsprendė “A.Sabonio KC” krepšininkai ir dar 4 taškai be atsako leido jiems įgyti 5 taškų persvarą (40:35). Tik po 6,5 minutės tylos savo taškų sąskaitą ketvirtajame kėlinyje atidarė “KK Snaiperiai”, tačiau žaidimo skonį pajutę “saboniukai” toliau sparčiau rinkosi taškus ir likus žaisti 1 minutę 50 sekundžių skirtumas išaugo iki 7 taškų (44:37). O.Sarpaliaus tritaškis sugrąžino svečiams viltį (45:41), bet pražangomis stabdomi “A.Sabonio KC” krepšininkai tik dar labiau padidino atotrūkį ir šventė pergalę rezultatu 49:41.

Po rungtynių nugalėtojų komandos kapitonas Ernestas Ramanauskas nedrąsiai atsakinėjo į klausimus:

Pradžioje gan blankiai sekėsi pulti. Kas padėjo paskutiniame kėlinyje?

“Pradžioje gal buvo šioks toks startinis jaudulys. Pabaigoj susiėmėm, pradėjom padėti vienas kitam gynyboje ir tai leido mums laimėti.”

Pusfinalyje susitiksit su “Bipa” arba “Miami”. Kurio varžovų labiau norėtumėt?

“Net nežinau. Sunku pasakyt, nes varžovų nenagrinėjom. Šiandienos rungtynės kolkas buvo svarbiausias tikslas.”

Ar A.Sabonio krepšinio mokyklos auklėtiniams pasiekimas yra tik pirma vieta?

“Taip. Mes to ir sieksime.”

“KK Snaiperių” strategas Laisvydas Gudatis po rungtynių kalbėjo:

Kas nutiko komandai ketvirtam kėlinyje, kuriame jums gan ilgai nepavyko pelnyti taškų?

“Varžovų” komanda pakeitė gynybos sistemą ir mes išsimušėm iš vėžių. Prieš zoninę gynybą labai svarbu pataikyti tolimus metimus, o mums to daryti šiandien nesisekė. Šaudėm pro šalį ir manau nebuvom verti pergalės. Su tokiu pataikymu sunku ko nors tikėtis. Be to antroje pusėje pralaimėjom kovą dėl atšokusių kamuolių, kas turėjo būti mūsų stiprioji vieta šiandien. Patys išsikasėm sau duobę. Apmaudu, kad taip baigėsi sezonas, tokiomis nekokybiškomis rungtynėmis. Nieko nepadarysi… Yra kaip yra.”

“A.Sabonio KC” į pergalę vedė E.Ramanauskas (15 tšk., 8 atk. k.), M.Brundza (9 tšk.), S.Sankauskas (6 tšk.), L.Jonauskas (6 tšk) ir N.Gurskas (5 tšk., 8 atk. k.).

“KK Snaiperių” gretose išsiskyrė O.Sarpalius (12 tšk., 14 atk. k., 6 išpr. pr.), M.Giedraitis (12 tšk., 13 atk. k.) ir T.Jančauskas (12 tšk.).

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *