Agentūra keičia KK Snaiperiai komandos pavadinimą į Krepsininkas.net

Jaunimo krepšinio komandos “KK Snaiperiai” projektas buvo skurtas 2006 metais. Toks komandos pavadinimas buvo pasirinktas, nes vieno iš projekto partnerių (organizacijos) pavadinimas buvo “VšĮ Skrajojantis snaiperis”.

Nuo 2007 metų šio projekto veiklą pradėjo administruoti VšĮ sporto agentūra “Sporto projektai” (www.sportoprojektai.lt). Nors ir pasikeitė klubo administratorius (valdytojas), tačiau tuo metu buvo nuspręsta pavadinimo nekeisti.
Visgi šiais, 2012 metais, nusprendėme atlikti komandos pavadinimo keitimą ir klubas nuo šiol vadinsis “Krepsininkas.net” vardu.

Krepsininkas.net” – tai vienas iš pagrindinių Sporto agentūros “Sporto projektai” el.projektų. Šiuo vardu taip pat yra pavadintos ir agentūros organizuojamos jaunimo krepšinio stovyklos bei elektroninė krepšinio prekių parduotuvė.

Šiuo metu vyksta naujų žaidėjų priėmimas į šią komandą. Klubo lankymo sąlygas rasite čia.

Kodėl verta lankyti “Krepsininkas.net” klubą?

1. Klubo treniruotėse darbas yra orientuotas į žaidėjų individualių krepšinio savybių tobulinimą bei į žaidėjų komandinio žaidimo supratimo lavinimą. Žaidėjai mokomi taktikos, strategijų, derinių.

2. Klubas jau 7 metus iš eilės dalyvaus Kauno krepšinio lygos pirmenybėse. Per šį sezoną komanda sužais daugiau kaip 20 oficialių varžybų. Lygoje vedama pilna varžybų statistika, o pačios varžybos fotografuojamos ir filmuojamos.

3. Pasibaigus sezonui VšĮ sporto agentūra “Sporto projektai” įsipareigoja labiausiai patobulėjusiems klubo žaidėjams (“išaugusiems iš mėgėjų lygos marškinėlių”) surasti profesionalų krepšinio klubą, kur jie galės toliau kelti savo meistriškumą bei gauti atlyginimą. Taip pat agentūra atstovauja žaidėjus ir sudarant kontraktus su klubais, siekiant kuo geresnių sąlygų žaidėjui.

Šiuo metu agentūra aktyviai ieško profesionalaus klubo komandos kapitonui, Osvaldui Sarpaliui.

Jei turite klausimų, pasiūlymų su klubo administracija galite susisiekti el.paštu info@sportoprojektai.lt, o klubo naujienas galite sekti www.krepsinioklubas.lt puslapyje.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *