Ir trečiose sezono varžybose komandai pergalės pasiekti nepavyko

Be keleto komandos lyderių rungtyniavusi “Krepsininkas.net” komanda patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės. Siūlome paskaityti šių rungtynių aprašymą:

2012, Lapkričio 17 dieną Santaros gimnazijoje įvyko “C” lygos varžybos tarp KK “Maybe” ir “Krepšininkas.net” Šį susitikimą, kuris baigėsi nerezultatyviai laimėjo KK ‘Maybe” – 39:36.

Rungtynių pradžioje KK “maybe” ekipa išsiveržė į priekį sumetusi 3 taškus, dviem taikliais baudos metimais iš keturių atsakė “Krepšininkas.net” ir sušvelnino rezultatą. Pataikę dar vieną taiklų dvitaškį metimą varžovai vėl atitrūko iki 3. Po 5 taškų iš eilės “Krepšininkas.net” ekipa išsiveržė į priekį. Pačioje pabaigoje pridėjo dar vieną taiklią baudą ir padidino savo komandos pranašumą iki 3, 8:5 po pirmo kėlinio.

Antrąjį ketvirtį “Krepšininkas.net” komanda pradėjo taikliu tritaškiu, o varžovai atsakė 4 taškais, toliau ekipos keitėsi taškais ir kėlinio pabaigoje KK “Maybe” ekipa išlygino rezultatą, pasibaigus kėliniui rezultatas – 16:16. Pirmoji rungtynių puse nebuvo rezultatyvi.

Po ilgosios pertraukos KK “Maybe” ekipa pirmoji įmetė 4 taškus ir šiek tiek atitrūko, bet neilgam, nes po šios atkartpos sekė sėkmingas “Krepšininkas.net” komandos žaidimas ir pelnę 12 taškų be atsako susigrąžino apčiuopiama persvarą – 28:20. Abi ekipos pabaigą sužaidė lygiai ir pelnė po 5 taškus. Po 30 minučių, rezultatas – 33:25.

Lemiamą kėlinį “Krepšininkas.net” ekipa pradėjo turėdamas 8 taškų pranašumą, bet jiem nesisekė pataikyti ir tai leido varžovam juos vytis. Per visą kėlinį “Krepšininkas.net” pataikė tik vieną tritaškį ir tai likus žaisti tik 6 sekundėm,o varžovai per paskutinį ketvirtį sumetė 14 taškų, lemiamas spurtas ketvirtajame kėlinyje leido KK “Maybe” ekipai išplėšti pergalę 39:36.

Laimėtojų ekipoje daugiausiai taškų pelnė Gediminas Pajėda(7 per. kam.) ir Remigijus Babenskas(12 atk. kam., 6 išpr. praž.) – po 9, 7 pridėjo Tomas Pekarskas.

“Krepšininkas.net” ekipoje reltatyviausiai žaidė 16 taškų surinkęs Aurimas Stanevičius(5 per. kam., 6 išpr. praž.), 7 pridėjo Linas Trukleckas, Tomas Gečas – 5.

Po varžybų laimėtojų komandos žaidėjas sakė, kad : jiem atsibodo pralaimėjimai ir atėjo laikas pergalėm”, taip pat dar sakė: “kad teisėjai braižė savo žaidimą, o mes savo”, be to nugalėtojai palinkėjo sėkmės savo varžovams.

Rungtynių foto galerija:

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *