Komanda iškovojo antrą pergalę iš eilės, o G.Mikutavičius pagerino klubo rezultatyvumo rekordą

“Krepsininkas.net” komanda iškovojo antrą pergalę iš eilės, o Gvidas Mikutavičius pagerino klubo rezultatyvumo rekordą. Per 38 minutes gynėjas sugebėjo pelnyti 40 taškų (17 taiklių dvitaškių iš 21!). Komanda iškovojusi antrą pergalę turnyrinėje lentelėje pakilo į 4 vietą (iš 10 komandų). Rungtynių aprašymas:

Lapkričio 24 dieną, šeštadienį, J.Jablonskio gimnazijoje įvyko “C” lygos “Top Sport” pirmenybių dvikova tarp savo aikštėje žaidusių “Krepsininkas.net” ir vos penkiese rungtyniavusių “Ragų”. Pirmoje rungtynių pusėje vyko permaininga kova, tačiau po didžiosios pertraukos svečių jėgų rezervas ėmė sekti. Tuo pasinaudoję “Krepsininkas.net” atitrūko ir išlaikė pranašumą savo pusėje iki finalinio švilpuko. Galutinis rungtynių rezultatas – 65:50.

Nuo rungtynių pradžios į priekį įsiveržė “Ragai” ir 8 taškus pelniusio P.Kalinausko dėka rezultatas netrukus tapo 4:8. Visgi vėliau svečių puolimas išsibalansavo, o iniciatyvą perėmė “Krepsininkas.net”. 7 taškai be atsako padėjo aikštės šeimininkams persverti rezultatą savo naudai (11:8), o antroje ketvirčio pusėje L.Gudaičio auklėtiniai surengė spurtą 11:0 ir nutolo rezultatu 22:11. Kėlinio pabaigoje “Ragų” padėtį šiek tiek sušvelnino P.Kalinausko dvitaškis, tačiau po pirmojo kėlinio “Krepsininkas.net” išsaugojo 9 taškų persvarą – 22:13.

Antrąjį kėlinį 5 taškais iš eilės pradėjo “Ragai” ir priartėjo iki 4 taškų (22:18). Visgi priešingoj barikadų pusėj dviem dvitaškiais pasižymėjo G.Mikutavičius ir padvigubino savo ekipos atotrūkį (26:18). Tiesa tai buvo tik trumpalaikis prašviesėjimas ir netrukus “Ragai” vėl primetė savo žaidimo sąlygas. Laimėta atkarpa 2:15 (13 taškų pelnė P.Kalinauskas, kuris vien per pirmąją rungtynių pusę surinko 23 taškus) leido svečiams viską apversti aukštyn kojomis ir įgyti 5 taškų pranašumą (28:33). Visus 8 “Krepsininkas.net” taškus antrajame kėlinyje pelnęs G.Mikutavičius dar suspėjo sumažinti skirtumą ir įpusėjus rungtynėms “Ragai” pirmavo 3 taškais – 30:33.

Po didžiosios pertraukos “Ragų” pranašumas išaugo iki 8 taškų (30:38), bet šiuo pasiekimu svečiai ilgai nesidžiaugė. Pora A.Stanevičiaus tritaškių ir G.Mikutavičiaus dvitaškis leido “Krepsininkas.net” ekipai greitai aststatyti pusiausvyrą (38:38). Kurį laiką vyko apylygė kova taškas į tašką, tačiau kėlinio tiesiojoje aikštės šeimininkai kilo į dar vieną šturmą, ketvirtį baigė 8 taškais be atsako ir laimėjo tris kėlinius rezultatu 50:42.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo gan blankiai ir pirmoje ketvirčio pusėje komandos surengė vos po porą rezultatyvių atakų. Tai padėjo “Krepsininkas.net” išsaugoti saugų pranašumą savo pusėje, o rungtynių finiše aikštės šeimininkai pribaigė varžovus ir šventė pergalę rezultatu 65:50.

Laisvydas Gudaitis (“Krepsininkas.net”):

Permainingos rungtynės, bet antroj pusėje pavyko perimti iniciatyvą ir laimėti. Kas padėjo tą padaryti?

“Varžovai susirinko negausiom pajėgom, tai galbūt rungtynių pabaigoje jiems pritrūko jėgų. Keletas mūsų pagrindinių žaidėjų taip pat žaidė beveik be keitimų, tačiau mes išsaugojom daugiau jėgų. Pirmoj pusėj ir dar trečiajame kėlinyje varžovai puikiai pataikė iš toli ir kartais iš gan sudėtingų situacijų. Tai leido jiems palaikyti apylygį rezultatą. O paskui mes sugebėjom susiimti gynyboje ir uždengėme jų pagrindinį atakų organizatorių. Tai ir padėjo pasiekti pergalę.”

Vaidotas Alionis (“Ragai”):

Pralaimėjot po permainingos kovos. Ko pritrūko?

“Žaidėjų. Tik žaidėjų. Varžovai neparodė ypatingai gero žaidimo. Mes su tokia sudėtim sužaidėm pagal savo galimybes. Tik vienas žaidėjas iš starto penketo viską pasako.”

Įspūdingai nugalėtojų komandoje rungtyniavo G.Mikutavičius (40 tšk., 6 atk. k., 6 rez. per., 5 išpr. pr., 43 naud. b.). Jam talkino A.Stanevičius (10 tšk., 6 atk. k.) ir L.Trukleckas (8 tšk., 8 atk. k.).

“Ragų” penketuke išsiskyrė P.Kalinauskas (28 tšk., 5 išpr. pr.), M.Janonis (11 tšk., 7 atk. k.), D.Kursevičius (6 tšk.) ir P.Paškevičius (5 tšk., 15 atk. k., 5 bl.).

“Krepsininkas.net” “C” lygos “Top Sport” pirmenybėse iškovojo antrąją pergalę ir žengia su trimis pralaimėjimais. “Ragai” suklupo antrąjį kartą ir taip pat savo sąskaitoje turi du laimėjimus.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *