Krepsininkas.net sutriuškino varžovus ir iškovojo trečią pergalę iš eilės

“Krepsininkas.net” komanda sutriuškino šiandienos varžovus 32 taškais ir iškovojo trečią pergalę iš eilės. Rungtynių aprašymas:

Šeštadienio vakarą KKL “C” lygos “Top Sport” pirmenybėse “Krepšininkas.net” savo aikštėje priėmė “Baldus Jums”. Nors šio mačo šeimininkai sezoną pradėjo dviem itin skaudžiais pralaimėjimais BC “Sporto Fėjai” ir “Nebajeriui”, tačiau trečią kartą iš eilės ši ekipa įrodinėja, kad dar turi siurprizų “E” grupės komandoms. KK “Persvara” ir “Ragai” į susitikimus su “Krepšininkas.net” susirinko itin negausiai ir už tai buvo skaudžiai nubausti. Šį kartą toks pat likimas ištiko ir “Baldus Jums”. Svečiai susitikimui delegavo vos šešis žaidėjus, o tuo pasinaudoję “Krepšininkas.net” žaidėjai iškovojo pergalę rezultatu (69:37).

Rungtynes komandos pradėjo labai vangiai su gausybe žaidybinio broko. Vis tik, tokiu ritmu rungtyniaudami “Krepšininkas.net” žaidėjai kėliniui įpusėjus sugebėjo įgyti trapią penkių taškų persvarą (9:4). Tačiau neilgai trukus “Baldai Jums” atsitokėjo ir prisivijo savo varžovus (11:9). Kėliniui baigiantis abi komandos sugebėjo savo taškų kraitį papildyti trimis taškais (14:12).

Vos prasidėjus antrajam kėliniui “Krepšininkas.net” savo persvarą padidino iki 4-ių taškų (16:12). Tačiau neilgai trukus “Baldai Jums” sugebėjo laimėti atkarpą 2:7 ir svečiai po ilgesnės pertraukos išsiveržė į priekį (18:19). Puikiai puolime sužaidęs Gvidas Mikutavičius kėliniui baigiantis “pasismagino” ir gerokai truktelėjo šeimininkus į priekį (27:20).

Gvido Mikutavičiaus “šou” tęsėsi ir po ilgosios pertraukos. Krepšininkas aštriais reidais į varžovų baudos aikštelę rinko vieną tašką po kito, o “Baldai Jums” nesugebėjo surasti jokių būdų pastarajam žaidėjui sustabdyti. Po šeimininkų fantastiško spurto 12:1 skirtumas tarp ekipų išaugo iki 18-os taškų (39:21). Kęstutis Aleksandravičius kuriozišku būdu pelnė du taškus svečiams ir neženkliai sumažino savo ekipos deficitą (39:23). Tačiau “Krepšininkas.net” nemažino apsukų ir iki kėlinio galo pelnė dar 12 taškų, o varžovai per tą patį laiką nepasižymėjo (51:23).

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui viskas tapo aišku. “Krepšininkas.net” laimėjo atkarpą 8:2, o skirtumas tarp ekipų išaugo iki 34-ių taškų (59:25). Galiausiai “Baldai Jums” sugebėjo kiek reabilituotis bei pralaužė varžovų gynybą (63:35). Vis tik, ketvirčio pabaigoje šeimininkai susigrąžino persvarą, viršijančią trisdešimties taškų ribą ir iškovojo užtikrintą pergalę (69:37).

Po rungtynių kalbintas “Baldų Jums” ekipos treneris Kęstutis Aleksandravičius sakė: “Komanda šiandien buvo praktiškai be atsarginių žaidėjų suolelio, todėl manau, jog po dviejų kėlinių pavargome. Buvome tik šešiese ir liaudiškai kalbant: “visi supjovėme grybą”. Visi nepataikėme, antroje pusėje padarėme labai daug klaidų. Varžovų komandoje žaidžia tik vienas žaidėjas, tačiau jo nesustabdėme ir pralaimėjome”.

Po pergalingų rungtynių “Krepšininkas.net” komandos strategas Laisvydas Gudaitis dalinosi savo įžvalgomis: “Rungtynes pradėjome vangiai, puolime sunkiai klostėsi žaidimas. Kalbant apie gynybą, manau, kad ir rezultatas rodo, jog apsigynėme gan neblogai. Antroje pusėje mūsų Gvidas Mikutavičius pajungė aukštesnę pavarą ir puolime sutvarkė visus reikalus. Kadangi pasistiprinome minėtuoju Gvidu Mikutavičiumi, puolime rungtyniauti yra lengviau. Jei būtume šiandien rungtyniavę be jo, greičiausiai susitikimas būtų buvęs apylygis”. Treneris paklaustas apie trečią pergalę iš eilės ir apie galimus planus rungtyniauti “Didžiojoje” taurėje sakė: “Nemąstome apie “Didžiąją” taurę. Joje rungtyniauti su komandomis kaip “Sporto Fėja” ar kitomis pajėgiomis ekipomis nebūtų jokių šansų varžytis, o “Iššūkio” taurė būtų pats tas”.

“Krepšininkas.net” į pergalę vedė: Gvidas Mikutavičius 34 taškai (7 atk. kam, 5 perimti kam), Aurimas Stanevičius 14 taškų (7 atk. kam), Tomas Gečas 10 taškų

“Baldų Jums” gretose išsiskyrė: Kęstutis Aleksandravičius 17 taškų (5 atk. kam), Martynas Galginas 10 taškų (10 atk. kam).

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *