Gvidas Mikutavičius – Rezultatyviausias Kauno krepšinio lygos žaidėjas

2012-2013 sezoną “Krepsininkas.net” komanda pradėjo atsinaujinusi iš pagrindų. Tarpsezoniu bei sezono pradžioje prie komandos prisijungė 12 naujų žaidėjų (iš 16). Vienas iš tokių naujokų – 183cm ūgio gynėjas, Gvidas Mikutavičius.

Naujokas komandoje, bet tikrai ne krepšinyje. Per tris sužaistas varžybas krepšininkas vidutiniškai pelno po 34.3 taško. Su tokiu asmeniniu rezultatu jis rezultatyviausias ne tik “Krepsininkas.net” komandoje, bet ir visoje Kauno krepšinio lygoje. Taip pat gynėjas vidutiniškai atlieka po 3 rezultatyvius perdavimus, 3.7 karto perima bei 5 kartus atkovoja kamuolį. Dvitaškius meta geresniu nei 70proc. taiklumu bei 5.7 karto išprovokuoja varžovus pražangai. Sumoje – net +33 EFF (naudingumo koeficientas).

“Krepsininkas.net” portalo fanams ir lankytojams pristatome interviu su Gvidu Mikutavičiumi.

1. Pirmieji žingsniai krepšinyje. Kelių metų būdamas susidomėjai krepšiniu? Kodėl krepšiniu? Kada pradėjai lankyti treniruotes? Pirmasis treneris?

12 metų, prieš tai lankiau futbolą metus laiko, bet kieme visi žaisdavo krepšinį, tad mečiau futbolą ir pradėjau lankyt krepšinį. Pirmasis treneris buvo J. Beniušis, bet jis mus treniravo tik metus ir po to visą mūsų grupę pasiėmė R.Juška.

2. Kaip sekėsi pirmosiose treniruotėse? Kokios buvo nuotaikos, emocijos? Kokie buvo tikslai, siekiai pradėjus lankyti treniruotes? Ar buvo noras tapti garsiu krepšininku? Ar treniruodavaisi individualiai? Jei taip, tai kiek laiko tam skirdavai, kokius įgūdžius tobulindavai?

Ne per geriausiai, mums vykdavo treniruotės su metais vyresniais, tai būdavau susikaustęs, bijodavau. Nebuvo jokio tikslo, lankiau kad turėčiau užsiėmimą ir tiek. Visi manau retkarčiais apie tai pasvajoja ir aš ne išimtis. Pradžioje individualiai tai nesitreniruodavau, bet būdamas 15-16 metų prieš sprite 1×1 turnyrą pradėjau tą daryti. Visą vasarą treniruodavausi su vyresniais taip pat su tuo metu NKL žaidusiais Naglio vyrais, tobulindavau metimą, nes ir iki šiol jis pas mane ne per geriausias.

3. Su kokiais iššūkiais teko susidurti krepšinyje?

Daug traumų, trenerio apatiškumas komandai.

4. Kur teko rungtyniauti? Gal yra kokių pasiekimų?

Profesionaliai niekur, su mokyklos komanda buvome tarp 6 stipriausių Lietuvoje, o daugiausia pasiekimų tai 3×3 turnyruose.

5. Kokios stipriosios ir silpnosios tavo pusės krepšinyje?

Turiu gan nebloga prasiveržimą, galiu kontroliuoti kamuolį tiek su kaire tiek su dešine, nemėgstu pralaimėt, tad kovoju iki galo. Neturiu užtikrinto metimo, jis banguoja (priklauso nuo dienos ar pataikau ar ne) greitai susinervinu, tarkim padarau klaidą iškart noriu atidirbt gynyboje, bet dažniausiai tai baigiasi pražanga, tada ginčai su teisėjais ir netgi technine pražanga.

6. Ar bandai specialiai tobulinti, kurį nors krepšinio elementą pastaruoju metu?

Dabar vis mažiau ir mažiau dėmesio skiriu krepšiniui, nes supratau, kad iš manęs aukšto lygio krepšininko nebus, tad skiriu dėmesį mokslams.

7. Kokias komandas apart „Krepsininkas.net“ šiuo metu dar atstovauji?

Dar treniruojuosi su KTU pirma komanda, bet dar negavau šanso pasireikšt, bet tikiuosi ateis ta diena kai gausiu savąjį šansą.

8. Kokie tavo tikslai, kaip krepšininko, šiais metais?

Nuvesti krepšininkas.net komandą kuo toliau link trofėjaus.

9. Ar esi sau išsikėlęs tikslą siekti profesionalios krepšininko karjeros?

Jei nori tapti profesionaliu žaidėju tokių metų reiktų būt kažką pasiekus, bet deja nieko nesu pasiekęs, tad kaip ir sakiau krepšinį nustūmiau į šoną.

10. Krepšininkas – idealas. Kokio krepšininko žaidimu žaviesi? Kodėl būtent juo?

Kobe Bryant, gal jis ir savanaudis, atlieka daug metimų, tačiau jis vienas geriausių, turi gerą prasiveržimą bei metimą, daug klaidinančių judesių.

11.Ką manai apie „Krepsininkas.net“ projektą? Ar jis reikalingas?

Manau tai puikus projektas jauniesiems krepšininkams, norintiems tobulėti, o “Krepsininkas.net” komandoje yra galimybė parodyti save, savo galimybes. Čia galima atsiskleisti ir užsiimti patinkančia veikla. Manau ir projektas, ir klubas tikrai reikalingas, nes jei ne jis aš tikriausiai dabar niekur ir nežaisčiau.

“Krepsininkas.net” komandos tinklaraštis – www.krepsinioklubas.lt

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 5 / 5. Vertinimų skaičius: 1

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *