Pirmoji pergalė antrame etape prieš Elektrėnų Senosios Versmės komandą

Rungtynių aprašymas:

Vasario 7 dieną, ketvirtadienį, J.Jablonskio gimnazijoje įvyko “C” lygos “Top Sport” pirmenybių “Iššūkio” taurės dvikova tarp namuose žaidusios “Krepsininkas.net” ekipos ir svečių iš Elektrėnų – “Senosios Versmės”. Susitikimo pradžioje vyko apylygė kova, tačiau dar pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkai ėmė didinti atstumą, o įpusėjus mačui komandas skyrė jau 20 taškų. Trečiajame ketvirtyje “Krepsininkas.net” dar labiau sutvirtino savo pozicijas ir išsklaidė visas abejones. Nors paskutinėje rungtynių dalyje Elektrėnų “Senoji Versmė” pamėgino kilti į šturmą ir gerokai sumažino nuostolius, tačiau skirtumas buvo per didelis ir “Krepsininkas.net” išlaikė saugų pranašumą iki finalinio švilpuko. Galutinis rungtynių rezultatas – 75:56.

Nup pat rungtynių pradžios į priekį įsiveržė aikštės šeimininkai, tačiau pirmosiomis minutėmis Elektrėnų “Senoji Versmė” lipo varžovams ant kulnų ir neatsiliko. Atkakli kova taškas į tašką tęsėsi daugiau nei pusę ketvirčio, bet antroje kėlinio pusėje “Krepsininkas.net” pranašumas ėmė po truputį augti. Laimėta atkarpa 8:1 padėjo L.Gudaičio kariaunai po pirmojo kėlinio susikrauti 8 taškų persvarą – 19:11.

Antrojo kėlinio pradžioje 5 taškus iš eilės surinko A.Stanevičius ir padidino savo ekipos pranašumą iki 13 taškų (24:11). Dar pirmoje kėlinio pusėje Elektrėnų “Senoji Versmė” gavo dar vieną skaudų smūgį į paširdžius ir po spurto 15:3 (7 taškus pridėjo Gvidas Mikutavičius) skirtumas šoktelėjo jau iki 22 taškų (39:17). Ketvirčio finiše svečiai iš Elektrėnų truputį atsigriebė, tačiau įpusėjus rungtynėms jų deficitas vis dar išliko solidus – 42:22.

Po didžiosios pertraukos kurį laiką skirtumas kito neženkliai, bet netrukus “Krepsininkas.net” ėmė toliau doroti priešininkus tarsi vakarinį užkandį. Laimėta atkarpa 17:2 ir antroje kėlinio pusėje intrigos praktiškai nebeliko ir susitikimo baigtis tapo aiški (61:27). Tiesa paskutinėmis minutėmis svečiams pavyko šiek tiek sumažinti nepadorų skirtumą ir po trijų kėlinių komandas skyrė 31 taškas – 66:35.

Paskutinį kėlinį su visose rungtynėse nematyta ugnele pradėjo Elektrėnų “Senoji Versmė” ir pirmoje ketvirčio pusėje ši ekipa rungtyniavo tarsi iš natų. Pirmųjų 5 minučių atkarpą svečiai laimėjo rezultatu 0:14 ir sušvelnino atsilikimą iki 17 taškų (66:49). Visgi tolesniam spurtui Elektrėnų krepšininkams pritrūko jėgų ir per likusį laiką “Krepsininkas.net” nebeleido skirtumui labiau tirpti. Galutinis rungtynių rezultatas- 75:56.

Laisvydas Gudaitis (“Krepsininkas.net”):

Kaip manote, kodėl šiandien pavyko paimti iniciatyvą į savo rankas nuo pat rungtynių pradžios ir ją išlaikyti beveik iki rungtynių pabaigos?

“Šiandien buvo vienos iš retesnių rungtynių šiame etape, kuomet susirinkom pakankamai stiprios sudėties. Trūko pagrindinio mūsų vidurio puolėjo, bet puikiai į žaidimą įsijungė naujokas Henrikas Paulauskas. Jo atėjimas į komandą manau tik sustiprins mus. Pirmoj rungtynių pusėj žaidėm pakankamai komandinį žaidimą ir jo dėka susikrovėm persvarą. Antroj rungtynių pusėj daugiau laiko pasireikšti gavo mažiau laiko aikštėje praleidžiantys ir ne tiek patirties turintys krepšininkai. Todėl momentu rungtynes šiek tiek paleidom iš savo rankų, bet bendram rezultate pasiekta pergalė ir tai yra svarbiausia.”

Benas Budraitis ir Rytis Vičkačka (Elektrėnų “Senoji Versmė”):

Tik paskutiniam kėlinyje pradėjot kovot. Kur buvot pirmuosius tris?

“Jaunimas leido šiek tiek sumažinti skirtumą. Eilinį kartą neapsigynėm, prastai pataikėm ir pralošėm. Ateityje kovosim dėl pergalių toliau.”

Kaip čia yra, kad jau ne pirmas rungtynes renkates taip negausiai?

“Šį kartą daug kas negalėjo atvykti dėl darbų ir dėl traumų, tai ir renkamės šešiese. Kitais metais bandysim kažką organizuotis, ieškot pastiprinimo.”

Žadat legionierių įsigyt?

“Juodaodžių nebus.”

Nugalėtojus į pergalę vedė G.Mikutavičius (24 tšk.), H.Paulauskas (15 tšk., 9 atk. k.), A.Stanevičius (14 tšk.), B.Narbutas (7 tšk.) ir J.Petravičius (5 tšk.).

Svečių iš Elektrėnų gretose išsiskyrė B.Budraitis (22 tšk., 5 rez. per., 5 išpr. pr.), R.Vičkačka (12 tšk.), R.Dručiūnas (8 tšk., 9 atk. k.), R.Batavičius (7 tšk.) ir M.Navickas (5 tšk.).

“Krepsininkas.net” “C” lygos “Top Sport” pirmenybių “Iššūkio” taurėje iškovojo pirmąją pergalę ir bent jau šiek tiek reabilitavosi po keturių iš eilės nesėkmių. Elektrėnų “Senoji Versmė” patyrė trečiąjį pralaimėjimą ir taip pat turi vienintelę pergalę.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *