Komanda iškovojo trečią pergalę iš eilės ir sustiprino savo pozicijas turnyrinėje lentelėje

Krepsininkas.net projekto komanda, kovojanti Kauno krepšinio lygos pirmenybėse, iškovojo trečią pergalę iš eilės ir sustiprino savo pozicijas turnyrinėje lentelėje.

1 LITUANICA 8/9
2 GREEN DEATH 4/7
3 KAUNO LIBERALAI 4/6
4 KREPSININKAS.NET 3/7
5 VU KHF 3/6
6 ELEKTRĖNŲ SENOJI VERSMĖ 2/6
7 LOKIAI 0/7

Norint patekti į atkrintamąsias varžybas komandai grupėje reikia užimti nežemesnę, kaip 4 vietą.

Vakarykščių varžybų aprašymas:

Vasario 21 dieną, 19.15 val., “J.Jablonskio” gimnazijos sporto salėje, susitiko “C” lygos komandos “Krepšininkas.net” ir svečiai – Elektrėnų “Senoji Versmė”. Puikiai pirmąją rungtynių pusę sužaidę šeimininkai sugebėjo pasiekti net 19 taškų pranašumą. Vistik ketvirtame kėlinuke varžovai pasiaukojamos kovos dėka sugražino intrigą ir nedaug trūko, jog būtų išlygine rezultatą. Vistik nelengva pergalė atiteko “Krepšininkas.net” komandai rezultatu 64:61.

Rungtynes abi komandos pradėjo dideliu tempu. Svečiams pirmuosius aštuonis taškus pelnė R.Vičkačka, kurį varžovai netrukus ėmė prižiūrėti daug atidžiau. Netrukus “Krepšininkas.net” ekipa dar labiau padidino savo tempą ir kiekvieną kartą apsigynę skubėdavo į greitą ataką. Toks žaidimo stilius nebuvo parankus “Senosios Versmės” ekipai, tad skirtumas po truputį ėmė augti. Šeimininkai demonstravo puikų puolimą, retai klydo, bet svarbiausia užtikrintai gynė savo krepšį. Skirtumas pasiekė net septyniolika taškų, “Krepšininkas.net” prasidedant ilgajai pertraukai pirmavo rezultatu 42:25.

Po ilgosios pertraukos kurį laiką atotrūkis tarp komandų dar didėjo ir atrodė, jog šiandien šeimininkų laukia lengva pergalė. Vistik didelis pražangų skaičius ir suprastėjusi kova po krepšiais pasuko įvykius kita linkme. “Krepšininkas.net” į aikštelę išleido atsarginius žaidėjus, o šie nesugebėjo išlaikyti komandos dominavimo ir varžovams atsirado viltis. Tiesa, skirtumas pradėjo tirpti tik ketvirtame kėlinuke. Elektrėniškiai pajuto, jog trauktis nebėra kur, tad metė skubotus metimus, bet svarbiausia juos pataikė. Greičiau nei per pusę ketvirtojo kėlinuko jie sugebėjo pelnyti net septyniolika taškų, į savo krepšį praleisdami vos vieną. Bet greitai bėgantis laikas nubraukė jų pastangas ir pergalę, nors ir sunkiai, išsaugojo “Krepšininkas.net” komanda. O rungtynės baigėsi rezultatu 64:61.

“Krepšininkas.net” komandos treneris L.Gudaitis po rungtynių teigė, kad po puikaus rungtynių starto aikštelėje progą pasireikšti gavo atsarginiai žaidėjai, kurie padarė po vieną – dvi klaidas ir tai sudėjus gavosi taip, kad skirtumas ištirpo, o pati pergalė buvo labai reikalinga norint kovoti toliau.

“Senosios Versmės” žaidėjas J.Kučinskas paminėjo, kad komanda tris kėlinukus žaidė padrikai ir tik ketvirtame sugebėjo susiimti.

“Krepšininkas.net”: H.Paulauskas 19, G.Mikutavičius 13 (6 išpr. pražangos), A.Stanevičius 10.

Elektrėnų “Senoji Versmė”: R.Vičkačka 19, D.Bočkovas 14 (8 rez. perdavimai), B.Budraitis 13.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *