Krepsininkas.net komanda įtikinamai atsirevanšavo Kauno liberalams

Krepsininkas.net komanda įtikinamai atsirevanšavo Kauno liberalams ir iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės. Pirmosios varžybos buvo pasibaigusios Liberalų naudai (+1).

Rungtynių aprašymas:

Vasario 28 dieną, ketvirtadienį, J.Jablonskio gimnazijoje įvyko “C” lygos “Top Sport” pirmenybių “Iššūkio” taurės dvikova tarp savo aikštėje žaidusios “Krepsininkas.net” ekipos ir vos šešiese susirinkusių “Kauno Liberalų”. Jau pirmajame ketvirtyje “Krepsininkas.net” sugebėjo atsiplėšti ir įgijo dviženklę persvarą, o įpusėjus susitikimui komandas skyrė jau 23 taškai. Trečiajame kėlinyje “Kauno Liberalai” sužaidė bene geriausią atkarpą šiose rungtynėse ir šiek tiek atgaivino mirštančią intrigą. Vis dėlto paskutinėje rungtynių dalyje “Krepsininkas.net” neleido suabejoti jų pranašumu ir pribaigė varžovus rezultatu 72:45.

Susitikimas prasidėjo apylygiu žaidimu ir priekyje pirmosiomis minutėmis spėjo pabūvoti abi ekipos. Visgi dar pirmoje kėlinio pusėje “Krepsininkas.net” surengė spurtą 8:0 ir atitrūko rezultatu 12:7. “Kauno Liberalų” problemos nesibaigė ir antroje kėlinio pusėje, kurioje svečiai surinko vos 3 taškus. Tuo pasinaudoję L.Gudaičio auklėtiniai surinko dar 9 taškus ir nutolo jau 13 taškų skirtumu (21:8). “Kauno Liberalų” padėtį šiek tiek sušvelnino L.Stirbio dvitaškis, tačiau po pirmojo kėlinio svečių komandos deficitas išliko dviženklis – 21:10.

Antrąjį kėlinį 4 iš eilės taškais pradėjo aikštės šeimininkai ir padidino atstumą iki 15 taškų (25:10). Tiesa netrukus svečiai atsakė tuo pačiu ir skirtumas vėl tapo 11 taškų (25:14). Vis dėlto vėliau “Krepsininkas.net” kur kas tvirčiau sugriebė rungtynių vadžias į savo rankas, 5,5 minutės atkarpą laimėjo įspūdingu rezultatu 17:1 (10 taškų pridėjo H.Paulauskas) ir artėjant kėliniui link pabaigos aikštės šeimininkai įgijo 27 taškų persvarą (42:15). Ketvirčio tiesiojoje blykstelėjo S.Kairys ir pora taiklių šio krepšininko metimų leido “Kauno Liberalams” šiek tiek sumažinti nuostolius. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 23 taškai – 42:19.

Po didžiosios pertraukos dar vienu dvitaškiu pasižymėjo S.Kairys, tačiau į jį “Krepsininkas.net” atsakė 6 taškais ir padidino atotrūkį iki 27 taškų (48:21). Visgi vėliau “Kauno Liberalai” įsisiūbavo, pajuto žaidimo skonį ir geriausią savo spurtą šiose rungtynėse – 0:10. Po šio “Kauno Liberalų” truktelėjimo į priekį skirtumas ištirpo iki 17 taškų (48:31), tačiau per likusį laiką “Krepsininkas.net” dar suspėjo minimaliai padidinti turimą pranašumą ir po trijų kėlinių išsaugojo 18 taškų persvarą – 51:33.

Lemiamas kėlinys prasidėjo ekipų apsikeitimu dvitaškiais, bet vėliau “Kauno Liberalai” stabtelėjo, o per tą laiką aikštės šeimininkai pelnė 10 taškų be atsako ir “Krepsininkas.net” pergalės kontūrai vis ryškėjo (62:35). Per likusį laiką komandos žingsniavo koja kojon ir toks rungtynių pabaigos scenarijus tenkino užtikrintai pirmaujančius “Krepsininkas.net” krepšininkus ir artino jos link pergalės. Nuaidėjęs finalinis švilpukas skelbė užtikrintą “Krepsininkas.net” pergalę rezultatu 72:45.

Laisvydas Gudaitis (“Krepsininkas.net”):

“Greitai susikrovėm persvarą ir šiandien buvo galimybė visiems pabūvoti aikštelėje. Bent jau pirmoj rungtynių pusėj greitai puolėm. Pradėjus daryti keitimus, padaugėjo klaidų ir sumažėjo rezultatyvumas. Šiaip situaciją kontroliavom, o jei kas labai blogai būdavo, tai laiku padarydavau keitimus. Dabar iškovojom ketvirtą pergalę iš eilės. Prieš tai buvo keturi pralaimėjimai iš eilės. Dabar jau šiek tiek sustiprinom savo pozicijas kovoje dėl patekimo į aštuntfinalį. Dabar nuotaikos kur kas džiugesnės.”

Simonas Kairys (“Kauno Liberalai”):

Turbūt buvo sunku prieš jaunimą žaisti vos šešiese susirinkus?

“Taip. Mums tokiems, kaip sakant, mėgėjams buvo labai sunku susirinkus šešiese prieš dvylika jaunų žaidėjų ir dar su treneriu. Čia ir buvo didžiausia problema. O visą kitą buvo gerai. Žaidėm taip, kaip galim šią dieną. Aišku vėl į akis krito netaiklūs baudų metimai ir prarasti kamuoliai greitose atakose.”

Nugalėtojus į pergalę vedė H.Paulauskas (28 tšk., 9 atk. k., 5 per. k., 36 naud. b.), A.Stanevičius (16 tšk., 6 atk. k.), G.Mikutavičius (12 tšk.), B.Narbutas (6 tšk.) ir E.Laukevičius (3 tšk.).

“Kauno Liberalų” gretose išsiskyrė S.Kairys (15 tšk.), V.Bauža (10 tšk., 14 atk. k.), R.Adomavičius (8 tšk.), L.Stirbys (7 tšk.) ir L.Sakalauskas (4 tšk.).

“Krepsininkas.net” “C” lygos “Top Sport” pirmenybių “Iššūkio” taurėje pasiekė ketvirtą pergalę ir išlieka su keturiais pralaimėjimais. “Kauno Liberalai” patyrė ketvirtąją nesėkmę ir tebeturi keturias pergales.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *