Sezono pabaigoje – pesimistinės nuotaikos

2012/2013 sezono eigoje “Bc BOOM” klubas pasipildė dviem techniškais ir nemažą varžybinę patirtį turinčiais žaidėjais – Gvidu Mikutavičiumi ir Henriku Paulausku. Su šių žaidėjų atėjimu į klubą “atsigavo” komandos puolimas (tiek pozicinis, tiek ir greitas), ko pasekoje pavyko iškovoti eilę užtikrintų pergalių (4) bei sustiprinti pozicijas kovoje dėl Kauno krepšinio C lygos Iššūkio taurės.
Tačiau komandos pergalingas žygis užtruko neilgai. Per pastarąją savaitę abu komandos lyderiai patyrė traumas ir greičiausiai šiame sezone jau komandai kovoti dėl pergalių nebepadės. KTU krepšinio rinktinės narys, Gvidas Mikutavičius, pasitempė kelio raičius, o RKL duonos ragavęs Henrikas Paulauskas patyrė riešo traumą.

Gvidas Mikutavičius per 11 sužaistų varžybų vidutiniškai pelnydavo 24.7 taško, atkovodavo po 3.5 atšokusio kamuolio, atlikdavo po 2.6 rezultatyvaus perdavimo, perimdavo 2.5 kamuolio. Bendroje sumoje rinkdavo po 20.9 naudingumo balo.

Tuo tarpu Henrikas Paulauskas rungtyniavo dar efektyviau. Jis per 4 sužaistas varžybas vidutiniškai pelnydavo po 21 tašką, atkovodavo po 10 atšokusių kamuolių, atlikdavo po 2.8 rezultatyvaus perdavimo ir tiek pat kartų perimdavo kamuolį. Bendroje sumoje +28,3 EFF.

Tad akivaizdu, kad be naudingiausiai rungtyniavusių komandos žaidėjų, šiame sezone jau rimčiau pakovoti dėl Iššūkio taurės nepavyks. Šiai dienai komandai keliamas uždavinys patekti į kitą etapą – aštuntfinalį. Kad tai pasiekti per likusias (3) varžybas reikia iškovoti bent 2 pergales.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *