Kviečiame jaunimą dalyvauti vasaros krepšinio stovyklose 2013

Kviečiame vaikus nuo 12 iki 17 metų ir jaunimą nuo 18 iki 22 metų dalyvauti “Basket24” vasaros krepšinio stovyklose 2013. VšĮ sporto agentūros “Sporto projektai” organizuojamose stovyklose gali dalyvauti ir pradedantys krepšinio mėgėjai ir jau pažengę jaunieji krepšininkai, kurie nori pagerinti/palaikyti savo fizinę formą, krepšinio įgūdžius. Stovyklautojai skirstomi į amžiaus grupes bei pagal fizinį pasirengimą ir turimus įgūdžius.

Basket24 vasaros stovyklų 2013 sąrašas:

Birželio 22 – Birželio 29 dienomis Šventojoje. Stovykla skirta jaunimui nuo 18 iki 22 metų. Informaciją apie stovyklą rasite čia.

Birželio 29 – Liepos 7 dienomis Ignalinoje. Stovykla skirta jaunimui nuo 12 iki 17(18) metų. Stovyklautojai skirstomi į amžiaus grupes. Informaciją apie stovyklą rasite čia.

Liepos 14 – Liepos 21 dienomis Dauguose. Stovykla skirta jaunimui nuo 12 iki 17(18) metų. Stovyklautojai skirstomi į amžiaus grupes. Informaciją apie stovyklą rasite čia.

Rugpjūčio 3 – Rugpjūčio 11 dienomis. Stovykla skirta jaunimui nuo 12 iki 17(18) metų. Stovyklautojai skirstomi į amžiaus grupes. Informaciją apie stovyklą rasite čia.

Basket24.lt – internetinis krepšinio projektas jaunimui, sukurtas 2007 metais. Portale talpinamos krepšinio video pamokos, treniruotės, pratimai, kurių pagalba jaunimas gali pagerinti savo krepšinio įgūdžius. Nuo 2008 metų pradėtos organizuoti “Basket24” vardo vasaros stovyklos, kuriose jau sudalyvavo daugiau kaip 300 dalyvių iš Lietuvos ir užsienio.

VšĮ sporto agentūra “Sporto projektai” (www.sportoprojektai.lt) – sporto organizacija, kuri specializuojasi sporto renginių, stovyklų, klubų organizavimo bei informacinių sporto projektų kūrimo srityse. Agentūrai priklauso tokie informaciniai projektai www.sportas-sveikata.lt ir kiti. Taip pat agentūra administruoja ir dvi elektroninės parduotuves – basket24.lt ir sportolinija.lt

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *