Osvaldas Sarpalius vedė komandą į dar vieną pergalę

“Krepsininkas.net” komanda šeštadienio vakarą iškovojo trečiąją pergalę iš eilės įveikdama “Atletas” komandą rezultatu (93:104).

“Krepsininkas.net” komandos kapitonas, Osvaldas Sarpalius, antrose varžybose iš eilės pasiekė 50 naudingumo koeficiento balų ribą bei pelnė 40 taškų. Jam puikiai talkino Lukas Šukutis (29 taškai, 28 naudingumo balai), Henrikas Paulauskas (21 taškas, 10 atkovotų kamuolių, 28 naudingumo balai).

Žemiau rasite mūsų komandos sėkmingų epizodų video bei išsamų rungtynių aprašymą.

Video

Varžybų aprašymas

2013 lapkričio 16 dieną, LSU sporto salėje, C lygos rungtynėse susitiko Atletas (šeimininkai) ir Krepšininkas.net (svečiai). Pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką ir baigėsi rezultatu – 20:23. Antrą kėlinį vėl kiek geriau sužaidė svečiai, kurie padidino skirtumą dar trim taškais ir po dviejų kėlinių – 45:51. Trečiasis kėlinys Krepšininkas.net ekipai buvo daug geresnis ir jie susikrovė šešiolikos taškų pranašumą – 64:80. Ketvirtasis kėlinys vyko lygiai ir galutinis rungtynių rezultatas – 93:104.

Rungtynės, kurios vėlavo pusvalandžiu laiko prasidėjo dviem Atleto taškais, kai Krepšininkas.net į tai atsakė septyniais – 2:7. Tritaškį pataikė Lukas Martinaitis, o dviem atsakė Lukas Šukutis – 5:9. Atkarpą 10:0 laimėjo Atletas ir jie priekyje 15:9. Atkarpą 6:3 laimėjo Krepšininkas.net ir rezultatas tapo – 18:15. Penkis taškus surinko Osvaldas Sarpalius ir išvedė savo komandą į priekį – 18:20. Kėlinys baigėsi R. Maleckio dvitaškiu ir D. Liutkevičiaus tritaškiu – 20:23.

Antrasis kėlinys prasidėjo Krepšininkas.net ekipos keturiais dvitaškiais, o Atleto dviem tritaškiais ir rezultatas sužaidus dvi minutes antrame kėlinyje – 26:31. Atkarpą 7:0 laimėjo Atletas ir išsiveržė į priekį – 33:31. Tritaškį pataikė Henrikas Paulauskas ir du taškus pridėjo Osvaldas Sarpalius, o dviem dvitaškiais atsakė Tadas Čepkauskas ir rezultatas – 37:36. Per kitas tris minutes kiek didesnį skirtumą įgijo Atletas – 45:40, tačiau per likusį laiką taškus rinko tik svečiai ir ilgoji pertrauka paskelbė rezultatą – 45:51.

Trečią kėlinį šešiais taškais pradėjo Osvaldas Sarpalius, o tritaškiu atsakė Evaldas Abromavičius – 48:57. Po keturis taškus apsikeitė komandos, o du baudos metimus sumetė Lukas Martinaitis ir rezultatas – 54:61. Atkarpą 13:2 laimėjo Krepšininkas.net ir susikrovė triuškinančią persvarą – 56:74. Atletas laimėjo atkarpą 8:4 ir kiek sumažino atsilikimą – 64:78. Kėlinys baigėsi dviem baudos metimais kuriuos pelnė Lukas Šukutis ir po trijų kėlinių – 64:80.

Ketvirtasis kėlinysjau tebuvo formalumas ir skirtumas visą kėlinį išliko apie 15 taškų ribą, tik kėlinio pabaigoje Atletas priartėjo, tačiau pakeisti rungtynių baigties nepajėgė. Galutinis rungtynių rezultatas – 93:104.

Atletas: Tadas Čepkauskas – 22 tšk. (20 atk. kam., 5 išpr. praž.), Evaldas Abromavičius – 15 tšk., Mindaugas Sliesoraitis – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Lukas Martinaitis – 14 tšk. (7 išpr. praž.), Laimonas Eglinskas – 10 tšk.

Krepsininkas.net: Osvaldas Sarpalius – 40 tšk. (5 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Lukas Šukutis – 29 tšk., Henrikas Paulauskas – 21 tšk. (10 atk. kam.)

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *