Komanda iškovo ketvirtąją pergalę ir įsitvirtino pirmoje grupės vietoje

“Krepsininkas.net” komanda iškovojo ketvirtą pergalę iš keturių galimų ir įsitvirtino pirmoje B grupės vietoje (KKL C). Šiose varžybose debiutavo ir “Krepsininkas.net” stovyklos dalyvis, Dovydas Baranauskas. Gynėjui debiutas buvo pakankamai sėkmingas. Žaidėjas surinko 28 taškus ir buvo rezultatyviausias komandoje. Rungtynių aprašymą rasite šio įrašo apačioje. Taip pat tradiciškai pateikiame ir sėkmingiausius varžybų epizodus.

Varžybų video

Varžybų aprašymas

Lapkričio 21 dieną, 19.05 val., “J.Jablonskio” gimnazijos sporto salėje, susitiko “C” lygos komandos “Krepsininkas.net” (šeimininkai) ir “Akademija” (svečiai). Vos šešiese į rungtynes susirinkę “Akademijos” krepšininkai nuo pat rungtynių pradžios turėjo rimtų problemų gaudant energingai žaidusius varžovus, kurie praktiškai viso susitikimo metu išlaikė nedidelį pranašumą savo pusėje. Vistik rungtynės galėjo baigtis ir kitaip – likus žaisti vos 2 sekundes varžovų pražangą išprovokavo ir prie baudų metimo linijos stojo svečių komandos treneris ir žaidėjas L.Juknys. Tačiau slegiant didelei įtampai krepšininkas nesugebėjo pelnyti taškų ir taip palaidojo savo komandos viltis išplėšti pratęsimą. “Krepsininkas.net” laimėjo rungtynes rezultatu 76:74.

Nors rungtynes aktyviai pradėjo svečiai, kurie pirmieji pelnė taškus, tačiau netrukus komanda pateko į gilią duobę, o „Krepsininkas.net“ žaidėjai apsipratę aikštelėje surengė spurtą 11:0 ir net neketino sustoti. Tačiau netrukus komandų žaidimas išsilygino ir susitikimui įsibėgėjus buvo galima susidaryti aiškesnį vaizdą apie komandų žaidimo braižą. “Akademijos” žaidėjai turėjo vos vieną atsarginį žaidėją, tad nieko nuostabaus, kad krepšininkai tausojo jėgas gindamiesi, bet turėdami ūgio pranašumą stengėsi atsigriebti puldami. Tuo tarpu „Krepsininkas.net“ komandos sėkmės paslaptis buvo didelis greitis ir komandinis žaidimas. Tai leido šeimininkams išlaikyti nedidelį pranašumą savo pusėje ir prasidedant ilgajai pertraukai pirmauti rezultatu 43:40.

Antroje rungtynių pusėje “Akademijos” žaidėjai atrodė supykę ant savęs ir į aikštelę grįžo nusiteikę labai kovingai. Bet jų norai greitai nublanko prieš vis dar pakiliai žaidusius šeimininkus, kurie net neketino sustoti ir keletą kartų pasiekė netgi dviženklį pranašumą. Svečių komandos negelbėjo ir nuostabias rungtynes sužaidęs D.Petrauskas, kuris buvo tikras varžovų siaubas po krepšiais. Rungtynėms artėjant į pabaigą “Akademijai” nepastebimai pavyko priartėti, o mažiau patirties turintys šeimininkai nebebuvo tokie užtikrinti lemiamais momentais. Intriga į rungtynes sugrįžo likus žaisti vos keletą sekundžių, kuomet iš nepatogios padėties metusį L.Juknį varžovai sustabdė pražanga. Tai galbūt nebuvo pats blogiausias „Krepsininkas.net“ komandos sprendimas, nes varžovų krepšininkas rungtynėse atakavo retai ir buvo didelė tikimybė, jog prames bent vieną baudos metimą. Netrukus taip ir atsitiko, po nepataikyto pirmojo metimo “Akademijai” jau reikėjo mažo stebulo, o neįkritus ir antrąjam visas komandos viltis palaidojo šeimininkų atkovotas kamuolys. Rungtynės baigėsi „Krepsininkas.net“ komandos pergale, rezultatu 76:74.

„Krepsininkas.net“ komandos treneris L.Gudaitis po rungtynių kalbėjo: “šiandien susitiko dvi stiprios iki šiol nepralaimėjusios komandos, galima sakyti buvo netiesioginė kova dėl pirmosios vietos grupėje. Mes sugebėjome įveikti varžovų zoną, nors ir patys gynyboje neblizgėjom”.

“Krepsininkas.net”: Dovydas Baranauskas – 28 tšk., Osvaldas Sarpalius – 13 tšk. (10 atk. kam.), Justas Petkevičius – 12 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

“Akademija”: Donatas Petrauskas – 30 tšk. (17 atk. kam., 11 išpr. praž.), Tadas Vasiliauskas – 22 tšk. (10 atk. kam., 5 perimt. kam.), Artūras Nausėda – 9 tšk. (6 rezult. perd.)

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *