Pirmąjį etapą komanda užbaigė triuškinančia pergale

“Krepsininkas.net” komanda KKL C lygos pirmąjį etapą užbaigė iškovojusi šešias pergales iš tiek pat galimų. Paskutinėse grupės varžybose klubas net 94 taškų skirtumu sutriuškino savo varžovus – 117:23. Siūlome pažiūrėti keletą šių varžybų epizodų bei paskaityti Kauno krepšinio lygos parengtą rungtynių aprašymą.

„Krepsininkas.net“ be gailesčio nušlavė „Aoną“

Gruodžio 5 dieną, ketvirtadienį, J.Jablonskio gimnazijoje įvyko “C” lygos “eSporto Baro” pirmenybių dvikova tarp savo aikštėje žaidusių “Krepsininkas.net” krepšininkų ir “Aono” komandos. Jau pirmajame kėlinyje ėmė ryškėti akivaizdus komandų lygio skirtumas ir panašus vaizdas išliko visuose ketvirčiuose. Šiame mače “Aonas” suklydo net 44 kartus, visus kėlinius pralaimėjo dviženkliais skirtumais ir nuaidėjus finaliniam švilpukui turėjo žemai lenkti galvas prieš “Krepsininkas.net” ekipą. Galutinis rungtynių rezultatas – 117:23.

Jau susitikimo pradžioje L.Gudaičio kariauna šovė į priekį ir atitrūko rezultatu 8:0. Nors netrukus prabilo ir “Aonas” (8:2), bet “Krepsininkas.net” netrukus pelnė dar 12 taškų be atsako ir sužaidus vos kelias minutes pirmavo rezultatu 20:2. G.Aleksos dvitaškis padidino svečių taškų kraitį (20:4), tačiau pirmąją rungtynių dalį “Krepsininkas.net” baigė spurtu 13:0 ir po pirmųjų dešimties minučių susikrovė 29 taškų persvarą – 33:4.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar viena įspūdinga aikštės šeimininkų atkarpa, kurią jie laimėjo rezultatu 13:2 (46:6). Nors šiame ketvirtyje “Aonas” padarė daugiausiai klaidų, lyginant su kitais kėliniais (13), tačiau verta paminėti ir tai, jog antroji rungtynių dalis buvo pati rezultatyviausia svečiams (8 taškai). Vis dėlto tai buvo menka paguoda ir per paskutines kelias minutes “Krepsininkas.net” dar labiau padidino savo atotrūkį ir įpusėjus mačui džiaugėsi jau 47 taškų pranašumu – 59:12.

Po didžiosios pertraukos L.Gudaičio auklėtiniai surinko dar 6 taškus iš eilės ir jų persvara perkopė pusšimčio taškų ribą (65:12). Pirmoje kėlinio pusėje “Aonas” atsakė varžovams pora taiklių metimų, tačiau dar neįpusėjus ketvirčiui “Krepsininkas.net” vėl pradėjo varžovų krepšio šturmą. Kelių minučių atkarpą aikštelės šeimininkai laimėjo rezultatu 21:0 ir “Aono” deficitas šoktelėjo iki 74 taškų (90:16). Per likusią minutę “Krepsininkas.net” dar minimaliai padidino ir taip jau nepadorų atotrūkį ir po trijų kėlinių ekipas skyrė 75 taškai – 93:18.

Ketvirtojo kėlinio starte svečiams pavyko surengti porą sėkmingų atakų ir deficito augimas kuriam laikui stabtelėjo. Vis dėlto tai jokios įtakos rungtynių baigčiai nedarė ir turbūt patys “Aono” krepšininkai būtų išmetę baltą rankluostį, jei jį būtų turėję. Per paskutines beveik 6 minutes svečių komandai daugiau taip ir nepavyko pasižymėti, o “Krepsininkas.net” per šią atkarpą pelnė 18 taškų be atsako ir nepasigailėjo varžovų, sutriuškindami juos itin nepadoriu skirtumu. Galutinis rungtynių rezultatas – 117:23.

Laisvydas Gudaitis (“Krepsininkas.net”):

Turbūt jau prieš rungtynes buvo aišku, kuo jos pasibaigs. Kokius tikslus sau kėlėte šiandien?

“Kadangi filmuojam savo rungtynes, tai norėjosi ką nors įspūdingo įamžinti. Ne viskas gavosi taip, kaip norėjom, bet gražių epizodų buvo. Kalbant apie pačias rungtynes, tai žaidėjų lygio skirtumas yra akivaizdus. Toks ir rezultatas.”

Pirmąjį etapą baigėt be pralaimėjimų. Koks pasiekimas šį sezoną tenkintų?

“Sunku dar ką nors kalbėti. Prieš prasidedant pirmam etapui išsikėlėm sau tikslą užimti pogrupyje pirmąją vietą. Tą pavyko įgyvendinti, o toliau – bus matyt. Aišku kuo aukščiau, tuo geriau. Kiekviena komanda turi tikslą kuo toliau nukeliauti. Lygoje yra 70 komandų, tarp kurių yra tikrai stiprių. Ką nors galvoti apie pačius aukščiausius tikslus yra gana sudėtinga, bet viskas pasimatys, kai stosim į kovą su panašaus lygio komandomis.”

“Aonas” dvikovos eigos komentuoti nepanoro.

“Krepsininkas.net” gretose smaginosi L.Šukutis (23 tšk., 7 atk. k., 6 rez. p., 5 išpr. pr., 34 naud. b.), O.Sarpalius (22 tšk., 8 atk. k., 8 rez. p., 36 naud. b.), J.Petkevičius (20 tšk.), E.Mockaitis (19 tšk., 6 per. k.), H.Paulauskas (12 tšk.) ir P.Blažys (7 tšk., 7 atk. k.).

“Aono” komandoje išsiskyrė R.Sterlo – Orlickas (7 tšk.), M.Mačiulis (4 tšk.), G.Aleksa (4 tšk.) ir E.Barkauskas (4 tšk.).

“Krepsininkas.net” “C” lygos “eSporto Baro” pirmenybių pirmąjį etapą baigė su visomis šešiomis pergalėmis ir tapo B pogrupio nugalėtojais. “Aono” padėtis visiškai priešinga ir visos šešios nesėkmės.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *