2013/2014 sezono startas “Krepsininkas.net” komandai yra neabejotinai sėkmingiausias per visą klubo istoriją, kuri jau trunka 7 metus, nuo 2006 metų. Pirmame KKL C lygos etape komanda iškovojo 6 pergales iš tiek pat galimų ir į antrą etapą žengia su maksimaliu taškų rezultatu.

Antrame etape komandos lauks pajėgesnės kitų grupių komandos, tačiau tikimės, kad mūsų komanda sugebės pratęsti pergalių žygį. Belaukiant antrojo etapo kovų siūlome pažiūrėti sezono starte užfiksuotų komandos žaidimo epizodų:

Pirmosios rungtynės

Antrosios rungtynės

Trečiosios rungtynės

Ketvirtosios rungtynės

Penktosios rungtynės

Šeštosios rungtynės

Pirmojo etapo TOP 3

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *