“Krepsininkas.net” komanda pirmame etape iškovojusi 6 pergales, o antrame 5 – pateko į KKL C lygos didžiosios taurės atkrintamąsias varžybas.

Iš viso šiais metais KKL C lygoje rungtyniauja 70 komandų, tad patekimą tarp 24 stipriausiųjų vertiname, kaip gerą rezultatą. Žinoma, tikslas – “eiti” toliau, pradžiai bent jau patekti tarp 16-kos geriausių. Kad tą pasiekti, reikės įveikti “Akademijos” komandos barjerą. “Akademiją” mūsų komandai yra pavykę nugalėti pirmajame etape, 2 taškais.

Belaukiant atkrintamųjų varžybų siūlome pasižvalgyti po mūsų komandos statistiką.

“Krepsininkas.net” šiame sezone iš viso iškovojo 11 pergalių ir patyrė 7 pralaimėjimus. Vidutiniškai pelno po 77,35 taško, o praleidžia 68,76.

Naudingiausiu klubo žaidėju po dviejų etapų išliko Osvaldas Sarpalius, kuris vidutiniškai pelno 20,94 taško, atkovoja po 9,75 atšokusio kamuolio bei atlieka po 5 rezultatyvius perdavimus. Bendroje sumoje +28,75 naudingumas.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *