“Krepsininkas.net” klubo veiklą organizuojanti įstaiga VšĮ sporto agentūra “Sporto projektai” pasiekė susitarimą su nauju rėmėju ir kitame sezone registruos komandą į Regionų krepšinio lygą (RKL). Klubas debiutuos RKL B divizione ir sieks pasirodyti kuo įmanoma geriau, kad nuo 2015/2016 metų sezono galėtų pereiti į A divizioną.

Kadangi lig šiol komanda žaidė Kauno mėgėjų lygose, todėl klubas vykdys naujas žaidėjų atrankas, siekiant suburti konkurencingą komandą, galinčią kovoti dėl aukščiausių pozicijų RKL B divizione. Šiai dienai iš dabartinės “Krepsininkas.net” komandos į naujojo klubo sudėtį yra įtrauktas tik vienas žaidėjas – klubo senbuvis, Osvaldas Sarpalius. Todėl klube yra mažų mažiausiai 11 laisvų vietų, į kurias galės pretenduoti kiekvienas krepšininkas, turintis tikslą tobulėti.

Atrankos – stovyklos

Pirmoji atranka į naująją “Krepsininkas.net” komandą vyks birželio 28 – liepos 6 dienomis Ignalinoje. Būtent šiame miestelyje vyks kasmetinė “Krepsininkas.net vasaros stovykla”, kurioje gali dalyvauti žaidėjai iki 18 metų.

Antroji atranka-stovykla vyks Kaune liepos mėnesio pabaigoje, o į ją bus kviečiami žaidėjai nuo 18 metų. Detalesnę informaciją apie šią stovyklą paskelbsime mėnesio bėgyje www.krepsininkas.net svetainėje.

Galimybė tobulėti jauniems treneriams ir sporto vadybininkams

Taip pat klubas sudarys galimybes darbuotis bei įgyti patirties jauniems krepšinio treneriams ir vadybininkams. Šių specialybių populiarumas Lietuvoje išties nemažas, tačiau naujų vietų pradėti karjerą atsiranda ne tiek ir daug. Norintys prisijungti prie klubo kolektyvo ar sužinoti daugiau informacijos kviečiame susisiekti el.paštu info@sportoprojektai.lt.

Kita informacija

Komandos pasiruošimas naujam sezonui prasidės rugpjūčio viduryje. Sezono metu klubas organizuos 3 treniruotes per savaitę, o RKL varžybos vyks penktadieniais ir šeštadieniais. Taip pat realu, kad klubas rungtyniaus ir Kauno miesto A lygose bei LKF taurės turnyre, todėl norintys rungtyniauti ar dirbti klube turėtų į tai atkreipti dėmesį.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *