Antroji šių metų “Basket24” vasaros stovykla vyks Kaune Liepos 31 – Rugpjūčio 3 dienomis. Ji bus skirta žaidėjams nuo 18 metų.

Stovyklos tikslas – derinant fizinį pasirengimą ir krepšinio elementus, atskleisti kiekvieno žaidėjo individualų meistriškumą, fizines savybes bei gebėjimą dirbti komandoje. Kiekvieną stovyklos dieną bus organizuojama po dvi treniruotes – ryte ir vakare.

Dalyvavimas šioje stovykloje turėtų būti ypatingai aktualus tiems, kurie nori patekti į Regionų krepšinio lygoje (RKL) debiutuosiančią BC BOOM komandą.

Į BC BOOM  komandą pateks geriausiai stovykloje pasirodę krepšininkai, tačiau net ir nepavykus patekti į komandą, stovykla bus naudinga kiekvienam, siekiančiam aukščiausių rezultatų naujajame krepšinio sezone.

Fizinis pasirengimas yra vienas svarbiausių aspektų krepšinyje – kuo geriau būsite pasiruošę fiziškai, tuo lengviau bus viso sezono metu demonstruoti geriausius rezultatus krepšinio aikštelėje, o sustiprėję raumenys sumažins tikimybę sezono metu patirti traumą.

Basket24 stovykla – puiki galimybė ne tik pasiruošti artėjančiam sezonui, bet ir patikrinti savo fizines galimybes konkuruojant su kitais krepšininkais bei išsikovoti vietą RKL komandoje!

4 dienų (8 treniruotės) stovyklos kaina – 100 litų.

Kurioje Kauno salėje bus organizuojamos treniruotės informuosime artimiausiu metu.

Registracija į šią stovyklą vyksta el.paštu info@sportoprojektai.lt bei telefonu 8657 84717.

Taip pat primename, kad šiuo metu vyksta registracija ir į Basket24 stovyklą Ignalinoje. Ši stovykla skirta jaunimui iki 18 metų, o joje geriausiai pasirodę dalyviai taip pat galės patekti į BC BOOM komandą.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *