Kaip jau skelbėme ankščiau, viena iš VšĮ sporto agentūros “Sporto projektai” krepšinio komandų pavadinimu BC BOOM 2014/2015 metų sezone rungtyniavo Regionų krepšinio lygoje (RKL) bei Kauno krepšinio A lygoje (KKL A). Dar viena, silpnesnė agentūros komanda, tęsė tradiciją ir dalyvavo KKL C lygoje.

Komanda vadinosi “Krepsinininkas.net” pavadinimu, kaip ir eilę sezonų iki tol. Tradicijas pratęsime ir 2015/2016 metų sezone, todėl kviečiame žaidėjus nuo 17 metų registruotis į “Krepsininkas.net” klubą. Geriausi šios komandos žaidėjai sezono metu arba po sezono turės galimybę patekti ir į BOOM komandą.

Klubo lankymo sąlygos

Bus organizuojama 1 treniruotė bei 1-2 varžybos per savaitę (sezono metu). Per sezoną sužaidžiama apie 20 oficialių varžybų.

Metinis mokestis – 90 eurų (pinigai skiriami lygos startiniam mokesčiui bei salės nuomai). Taip pat nauji žaidėjai turi įsigyti klubo aprangą, kurios kaina yra 30 eurų. Apranga lieka žaidėjams. Jei susidomėjote galimybe rungtyniauti šioje komandoje susisiekite el.paštu info@krepsinioklubas.lt

Keletas Krepsininkas.net komandos varžybų video iš 2013/2014 metų sezono

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *