BC BOOM krepšinio klubas šiuo metu ruošiasi artėjančiam sezonui ir pildo komandos sudėtį naujais žaidėjais. Informuojame, jog šią savaitę klubas pasiekė susitarimą su krepšininku iš Nigerijos – Adewole Waheed Lawal.

Adewole Waheed Lawal – 210cm ūgio vidurio puolėjas, kuris jau eilę metų žaidžia įvairiose Lietuvos krepšinio komandose. 31 metų krepšininkas yra atstovavęs Šilutės, Anykščių, Kauno Atleto, Biržų, Marijampolės komandas. O kita Adewole Waheed Lawal krepšinio “stotelė”, kaip jau ir minėjome, – BC BOOM klubas.

Adewole Waheed Lawal prie BC BOOM komandos nusprendė prisijungti dėl dviejų pagrindinių priežasčių. Visų pirma, jis pats savo gimtojoje šalyje kuria krepšinio mokyklą ir nori pasisemti organizacinių, vadybos žinių iš mūsų klubo administracijos. Taip pat patyręs krepšininkas turi tikslą perduoti savo įgytą patirtį jaunesniems mūsų klubo žaidėjams bei tokiu būdu prisidėti prie ugdymo proceso bei geresnių komandos rezultatų.

Norėdami išsamiau supažindinti “Krepsininkas.net” portalo lankytojus su naujuoju BC BOOM klubo legionieriumi iš Nigerijos, pristatome šio krepšininko fotosesiją, o artimiausiu metu patalpinsime ir trumpą video klipą.

VideoFoto

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *