Mcdavid Hexpad kojų apsaugos yra vienos populiariausių krepšininkų tarpe. BC BOOM žaidėjai taip pat renkasi šio gamintojo kelių apsaugas. Ši prekė itin aktuali tiems, kurie nevengia agresyvaus, kontaktinio žaidimo ir neretai susitrenkia savo kelius į varžovą ar salės parketą.

Mcdavid Hexpad kojų apsaugos yra patogios ir funkcionalios, kurios ne tik apsaugo kelius, nuo sumušimų, bet ir apšildo raumenis bei sąnarius. Patartina jas naudoti ir tiems atletams, kurie yra neseniai turėję menisko traumų. Ši kelių apsauga sumažina tikimybę ją pakartoti.

Mcdavid Hexpad kojų apsaugas jau išbandė ne vienas mūsų komandos žaidėjas ir visų atsiliepimai itin palankūs šio gaminio atžvilgiu.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *