Kauno mėgėjų krepšinio klubo tikslas yra didinti žmonių užimtumą sportine veikla, kelti krepšinio mėgėjų meistriškumo lygį, jų fizinį pasirengimą bei sėkmingai save realizuoti rungtyniaujant mėgėjų krepšinio lygose.

Klubo administracija mėgėjų krepšinyje darbuojasi nuo 2006 metų, todėl yra įgijusi daug patirties ir yra nusiteikusi pasidalinti ja su klubo nariais.

Kauno mėgėjų krepšinio klubo sistema

Kauno mėgėjų krepšinio klubo sistema yra sudaryta iš dviejų dalių – krepšinio treniruotės mėgėjams ir mėgėjų krepšinio komanda “BC BOOM”.

  • Krepšinio treniruotės mėgėjams. Šios treniruotės skirtos mėgėjams, kurie dar neturi pakankamo krepšinio įgūdžių arsenalo, komandinio žaidimo gero supratimo, tinkamo fizinio pasirengimo.
  • BC BOOM komanda. Į šią komandą patenka jau pažengę mėgėjai, kurie gali naudingai rungtyniauti mėgėjų krepšinio lygose, siekti aukštų komandinių rezultatų bei tinkamai reprezentuoti klubą. Krepšinio treniruotėse patobulėję žaidėjai su laiku turi galimybę patekti į šią komandą ir semtis varžybinės patirties rungtyniaudami Kauno miesto lygose.

Apie priėmimą į klubą

Į Kauno mėgėjų krepšinio klubą yra priimami visi norintys, kurie neturi rimtų sveikatos problemų ir gali treniruotis pilnu krūviu.

Per savaitę yra organizuojamos 1-2 treniruotės (treniruotės orientuotos į individualių krepšinio įgūdžių lavinimą, fizinį pasirengimą bei komandinio žaidimo supratimo lavinimą).

Nario mokesčio sistema:

  • Lauko treniruotės. Mėnesinis mokestis nariui yra 10 eurų, kai treniruotės vyksta lauke (lauko krepšinio aikštelėse, parke, stadione). 1-2 treniruotės per savaitę, priklausomai nuo klubo narių laiko galimybių.
  • Salės treniruotės. Mėnesinis mokestis nariui yra 20 eurų (10+10). Kaina iškyla dėl sporto salės nuomos mokesčio. Organizuojama 1 treniruotė per savaitė (4 per mėnesį).

Treniruočių tvarkaraštis:

Laikas derinamas su klubo nariais.

Jei kyla klausimų, turite pasiūlymų ar norite užsiregistruoti į klubą – susisiekite elektroniniu paštu snaiperiai@gmail.com

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *