BC BOOM krepšinio klubas pradėjo atkrintamųjų varžybų maratoną. Pirmajame Kauno krepšinio lygos šešioliktfinalio etape klubas abiejose varžybose įveikė savo varžovus. Tiesa, kova buvo itin atkakli. Pirmąsias varžybas BOOM laimėjo 4 taškais, o atsakomąsias – 2 taškais. Pvz antrųjų varžybų atkaklumą geriausiai simbolizuoja šis rodiklis – pirmaujanti komanda keitėsi 15 kartų, 7 kartus rezultatas buvo lygus.

Minėtose varžybose prieš varžovus buvo itin sudėtinga apsiginti, nes jie ir geri metikai, ir gerai veržiasi link krepšio. Džiugu, kad mūsų komandos žaidėjai pakankamai taikliai atakavo iš toli – 15/36 (41,67%), kas leido palaikyti rezultatyvumą puolime ir švęsti pergalę!

Siūlome pažiūrėti abiejų šešioliktfinalio varžybų epizodų

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *