BC BOOM komanda atkaklioje trijų varžybų aštuntfinalio serijoje (2:1) įveikė savo varžovus ir pateko į Kauno krepšinio c lygos ketvirtfinalį!

KKL c lygos 2015/2016 sezone starte varžėsi 56 komandos. Šiuo metu kovą dėl Didžiosios Kauno krepšinio c lygos taurės tęsia TOP 8 komandos. Džiaugiamės, kad ir mūsų klubas pateko į stipriausiųjų aštuntuką bei sieks įveikti ir ketvirtfinalio varžovą, kuris, tiesa, išties grėsmingas – geriausią reitingą turinti lygos komanda.

Pirmųjų dviejų aštuntfinalio varžybų video

Aštuntfinalio seriją pradėjome pergale! – 71:78. Šįkart komandoje rezultatyviausiai ir naudingiausiai rungtyniavo gynėjas Andrius Urmulevičius, kuris pelnė 23 taškus, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus perėmė ir surinko 25 naudingumo balus.

Antrose aštuntfinalio varžybose BC BOOM komandai teko krimsti pralaimėjimo kartėlį. Rungtynės pralaimėtos rezultatu 54:65. BOOM žaidėjus persekioja traumos. Dėl sveikatos problemų net TOP 4 pagal naudingumą žaidėjai negalėjo padėti antrose aštuntfinalio varžybose.

Lemiamose, trečiose aštuntfinalio varžybose BC BOOM komanda permainingoje ir dramatiškoje kovoje iškovojo pergalę rezultatu 65:68 ir kaip jau minėjome, pateko į turnyro ketvirtfinalį.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *