Krepšinis darželyje – su kiekvienais metais tampa vis populiaresniu užsiėmimu pirminėje ugdymo įstaigoje Lietuvoje. Vis daugiau krepšinio mokyklų ryžtasi organizuoti treniruotes darželiuose bei tokiu būdu prisidėti prie krepšininkų “auginimo”. Vieni iš tokių pradininkių buvo Sostinės krepšinio mokykla (SKM), kurios administracijos darbuotojai pastebėję šią nišą ėmėsi veiksmų. Po sėkmingos SKM pradžios ir kitos krepšinio mokyklos pradėjo rengti treniruotes darželiuose. Ypatingai aktyvūs yra Vilniaus ir Kauno darželiai. Šiuose miestuose jau keletą metų organizuojami ir darželinukų krepšinio čempionatai.

Kuo ankščiau – tuo geriau

Nors Krepšinio treniruotės darželyje yra itin paprastos formos ir dažnu atveju yra tiesiog žaidimai su ar be kamuolio, tačiau tai toli gražu ne tik fizinis aktyvumas, bet ir geras jaunojo krepšininko ugdymo pradžiamokslis. Kiek teko girdėti krepšinio specialistų atsiliepimų, tai tie vaikai, kurie į krepšinio mokyklas ateina gavę pagrindus iš treniruočių darželiuose yra kur kas daugiau pažengę ir imlesni krepšiniui, nei tie vaikai, kurie tik kieme pamėtydavo į krepšį.

Tad jei tik Jūsų atžala išreiškia norą lankyti krepšinio būrelį ar tiesiog matote, kad jis susidomėjęs stebi, kaip žaidžia kiti vaikai, tuomet paragintume nedvejoti ir leisti lankyti krepšinio treniruotes dar darželyje. Kuo ankščiau pradės, tuo daugiau šansų ir pasiekti krepšinio aukštumų.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *