Dovydas Jurkevičius – 186cm ūgio BC BOOM krepšinio klubo atakuojantis gynėjas. Taip pat krepšininkas dar atstovauja ir Narvydžių Kuršasta komandą bei rungtyniauja Mažų miestelių krepšinio lygoje.

Nors Dovydas Jurkevičius prie BC BOOM klubo prisijungė tik šiais metais, tačiau jau tapo vienu naudingiausių komandos žaidėjų. Jis pasižymi atletiškumu. Geba agresyviai veržtis link krepšio. Tiesa, kartais “įlipa į medį”. Todėl reikėtų daugiau palavinti aikštės matymą bei nepamiršti atmetimo galimybės laisviems likusiems žaidėjams. Ypatingai tuomet, kai varžovai susispaudžia prie krepšio.

Dar reikėtų pažymėti ir tą faktą, jog Dovydas Jurkevičius atakuoja krepšį pakankamai aukštu procentu. Nors pati metimo technika nėra itin taisyklinga, tačiau tai jam netrukdo būti vienu taikliausiu žaidėju mūsų klube.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *