Krepšinio klubas BC BOOM 2016 metais pasiekė didžiausią savo pasiekimą per 10 metų trunkančią komandos istoriją. Klubas žaidė Kauno mero turnyro finale. Tiesa, ne finalinės varžybos komandai buvo pačios įsimintiniausios šiame turnyre. Ketvirtfinalio varžybos paliko didžiausią įspūdį ei euforiją.

Mūsų jaunimo krepšinio klubas ketvirtfinalyje žaidė su kur kas daugiau patyrusiais DNC komandos krepšininkais. Šio kolektyvo sudėtyje buvo tokie patyrę ir RKL duonos ragavę žaidėjai kaip Andrius Gedminas, Giedrius Jevstignejevas, Karolis Meiliūnas, Modestas Latkauskas.

DNC komanda buvo neabejotinai ketvirtfinalio favoritė, tačiau po itin sunkios ir atkaklios kovos BC BOOM klubui pavyko įveikti labiau patyrusį varžovą. Pergalė buvo pasiekta 1 tašku, paskutinėmis rungtynių sekundėmis.

BC BOOM komandos vadovo, Laisvydo Gudaičio, komentaras po varžybų:

“Nu pagaliau! BC BOOM pavyko įveikti ketvirtfinalio barjerą ir patekti į Kauno Mero Didžiosios taurės pusfinalį! Prieš tai, du metus paeiliui, ketvirtfinaliu mūsų “kelionė” link taurės ir pasibaigdavo 🙂

Varžybas laimėjome 1 tašku, o rungtynių atkaklumą simbolizuoja ir dar keletas faktų – pirmaujanti komanda keitėsi 20 kartų, o 10 kartų rezultatas tapo lygiu. Tiesa, varžovai pirmavo daugiau laiko ir turėjo įgiję didesnę persvarą (12 taškų).

Visgi, sudėtingu momentu mums pavyko “sugrįžti” į varžybas ir galiausiai švęsti pergalę! Dar kartą didelis dėkui už pademonstruotą kovingumą Ovidijus Stropus, Andrius Ur, Lawal Adewole, Gvidas Rupeika, Aivaras Liogė, Augustinas Kučinskis, Mantas Tamošauskas, Osvaldas Karklius.”

Keletas foto iš įsimintiniausių 2016 metų varžybų

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *