Filmai apie krepšinį – motyvuoja daugelį jaunųjų krepšininkų sekti savo “Dievukų” pėdomis. Šiame įraše išvardinsime, kokias mes žinome krepšinio filmus ir tuo pačiu lauksime jūsų komentarų – kokie filmai apie krepšinį labiausiai patiko jums ir galbūt dar yra tokių įdomių krepšinio filmų, kurių nepaminėjome.

Filmai apie krepšinį – labiausiai žinomi

Kita svajonių komanda (The Other Dream Team). Dokumentinis filmas apie 1992m. legendinę Lietuvos krepšinio rinktinę, kuri tapo Lietuvos išsilaisvinimo iš Sovietų Sąjungos simboliu. Vedama Šarūno Marčiulionio ir Arvydo Sabonio, Lietuvos krepšinio rinktinė laimėjo bronzos medalius Barselonos Olimpinėse žaidynėse.

More Than a Game – LeBron James. Vieno geriausių krepšininkų pasaulyje – LeBron James istorija. Filme rodomas jo ir jo komandos draugų (Sian Cotton, Dru Joyce III, Willie McGee, and Romeo Travis) žaidimas Amerikos mokyklų lygoje.

Linsanity. Jeremy Lin istorija apie 2012 metų sezoną, kai niekam negirdėtas įžaidėjas tapo aukščiausio lygio žvaigžde kartu su New York Knicks komanda. Taip pat filme rodoma kokių sunkumų Jeremy turėjo prieš patekdamas į NBA.

Michael Jordan – To the Max. Maiklas Džordanas – geriausias visų laikų NBA krepšininkas. Būtent taip tituluojama ši krepšinio legenda. Filmas apie Maiklo Džordano gyvenimą.

Kobe Doin’ Work. Spike Lee dokumentinis filmas apie Kobe Bryantą pačiose svarbiausiose sezono rungtynėse prieš San Antonio „Spurs“ komandą.

Lenny Cooke. Lenny Cooke istorija. Tai krepšininkas mokyklos krepšinio žaidėjų reitinguose, aplenkęs LeBroną ir Carmelo, tačiau niekada nepasiekęs NBA lygos dėl disciplinos stokos ir neteisingų sprendimų gyvenime.

Hooked. Tai filmas apie vieną geriausių krepšininkų, kuriam nepavyko patekti į NBA. Demetrius „Hook“ Mitchell galėjo siekti krepšininko karjeros, tačiau buvo priklausomas nuo narkotikų ir sučiuptas plėšiant parduotuvę.

Without Bias. Len Bias istorija yra viena skaudžiausių ir labiausiai aptarinėjamų istorijų NBA. 1986 metais antru šaukimu Boston „Celtics“ komanda pasirinko šį žaidėją, tačiau jau po dviejų dienų jis buvo rastas negyvas perdozavęs kokaino. Tuo metu Len Bias buvo vienas geriausių atletų, dažnai lyginamas su pačiu Michael Jordanu.

Once Brothers. Istorija apie legendinius Europos krepšininkus – Drazen Petrovic ir Vlade Divac. Buvę geri draugai ir kartu atstovavę Jugoslavijos rinktinei, jie išsiskyrė ir palaikė skirtingas puses prasidėjus Jugoslavijos pilietiniam karui.

Benji. Tuo metu vienu iš perspektyviausių krepšininkų laikytu 17 metų vaikino iš Čikagos Ben Wilson istorija. Paauglys buvo nužudytas mokykloje įsiplieskusio konflikto metu.

Bad Boys. Istorijoje nedaug tokių komandų, kurių kas nors taip bijotų, kaip buvo bijoma Detroito „Pistons“ komandos 1980 – 1990 metais. Šiai komandai atstovavę vyrai dėl pergalės galėdavo padaryti viską. Visiškai viską.

http://www.youtube.com/watch?v=UgU_h7zq7sM

The Fab Five. Jalen Rose, Ray Jackson, Chris Webber, Juwan Howard, and Jimmy King penketo istorija. Šie vyrukai kardinaliai pakeitė įprastą krepšinį.

Hoop Dreams. Dviejų atletų – William Gates ir Arthur Agee istorija apie jų gyvenimus nuo vidurinės mokyklos iki universiteto laikų. Filme parodoma kaip krepšininkai auga nesaugiose gatvėse ir kiek daug sunkumų jiems čia iškyla norint tapti profesionaliais krepšininkais.

Coach Carter.
Mes už Lietuvą.
Glory road.
Hurricane season.
Thunderstruck.
Like Mike.
White Men Can’t Jump.
He Got Game.
Crossover.
Rebound – The Legend of Earl The Goat Manigault
Streetballers

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 3.8 / 5. Vertinimų skaičius: 4

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *