Stephen Curry – brangiausias krepšininkas pasaulyje. 191cm ūgio gynėjas 2017 metais sudarė rekordinį kontraktą (finansine prasme) su Golden State Warriors komanda. Jo vertė – 201 milijonas dolerių. Trukmė – 5 metai.

Taigi, Stephen Curry 2017-2021 metų laikotarpiu per mėnesį uždirbs po 3,35 milijonus dolerių. Per dieną daugiau nei 100tūkst dolerių!

Tokio dydžio alga negalėjo pasigirti nei legendinis NBA krepšininkas, Maiklas Džordanas, nei krepšinio karaliumi tituluojamas Lebronas Jamesas.

Kas nulėmė rekordinio dydžio kontrakto sudarymą?

Stephen Curry NBA lygos duris pravėrė 2009 metais. NBA naujokų biržoje 7 numeriu jį pasirinko Golden State Warriors. Taigi, krepšininkas demonstruojama lojalumą šiai komandai ir ją atstovauja jau 9 metus. Stephen Curry šiuo metu yra 29 metai (gimimo data: 1988, kovo 14).

Su kiekvienais metais Stephen Curry žaidimo kreivė kilo į viršų. Ko pasekoje, 2016 ir 2017 metais Stephen Curry buvo išrinktas naudingiausiu visos NBA lygos žaidėju. 2015 ir 2017 metais krepšininkas padėjo Golden State Warriors komandai tapti NBA čempione. Tą klubui pavyko pasiekti po 40 metų pertraukos.

Taip pat Stephen Curry 2016 metais tapo rezultatyviausiu ir daugiausiai kamuolių perėmusiu NBA lygos žaidėju. Akivaizdu, kad šis krepšininkas ne eilinių gabumų ir Golden State Warriors krepšinio klubas pasistengė pasiūlyti tiek, kad žaidėjui net nekiltų noras svarstyti kitų komandos pasiūlymų.

Pajamos iš atvaizdo ir vardo naudojimo

Dar reikėtų pridėti, kad išvardintos sumos ne vienintelis Stephen Curry pajamų šaltinis. Kaip ir kiekvienas garsus NBA krepšininkas, taip ir Stephen Curry pinigų uždirba ir už leidimą naudoti savo vardą ir atvaizdą ant įvairių produktų. Pvz krepšininkas turi milijoninę sutartį su Under Armour, kuri naudoja jo vardą vardiniams Stephen Curry krepšinio bateliams gaminti ir prekiauti.

Vardiniai Stephen Curry krepšinio bateliai, tai toli gražu ne vienintelė prekė su šio krepšininko vardu ar atvaizdu. Taip pat galima įsigyti ir marškinėlių, ir krepšinio kamuolių su Stephen Curry atvaizdu ir parašu. Pastarąją produkciją pristato Spalding kompanija.

Taigi, tokia trumpa pažintis su brangiausiu pasaulio krepšininku – Stephen Curry. Žinoma, krepšinio gerbėjams šio krepšininko pristatinėti nereikia, nes jis ne tik brangiausias bet ir vienas populiariausių krepšininkų visame pasaulyje.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *