Jeigu turite gerą metiką savo komandoje, tuomet būtinai turite išnaudoti šio žaidėjo savybes ir sukurti jam palankių progų atakai. Tuo labiau, kad krepšinio deriniai metikams dažniausiai yra labai elementarūs. Paimkime Kauno Žalgirio komandos pavyzdį. Eurolygoje rungtyniaujantis krepšinio klubas savo snaiperiui, Artūrui Milakniui, kaskart stengiasi sudaryti galimybių atakuoti krepšį.

Krepšinio deriniai, kurie naudojami šiam snaiperiui išleisti į palankią situaciją yra labai paprasti. Krepšininkas tiesiog prabėga pro galinę liniją, o jo tiesioginiam varžovui, kuris nors Žalgirio komandos aukštaūgis pastato užtvarą ir suteikia galimybę akimirkai priimti kamuolį ir atlikti metimą.

Žinoma, tokių derinių įgyvendinimui labai svarbus savalaikis įžaidėjo perdavimas. Snaiperis yra labai akylai prižiūrimas varžovų ir dažniausiai turi tik trumpą akimirką, kad bent apylaisvis galėtų atlikti tolimą metimą. O Artūras Milaknis būtent toks metikas, kuriam pasiruošti ir atlikti metimą tereikia tik šiek tiek erdvės.

Taigi, krepšinio deriniai snaiperiams būtų veiksmingi būtini šie faktoriai:

  • Gera aukštaūgio užtvara ties krepšiu ar kurioje nors kitoje numatytoje aikštelės vietoje.
  • Snaiperio tinkamas išbėgimas pro užtvarą.
  • Savalaikis perdavimas metikui.
  • Metikas taip pat turi turėti klaidinančių judesių arsenalą, jeigu varžovas spėja išlįsti iš už užtvaros ir prišokti prie snaiperio.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *