Air Alert 3 – populiari šuolio programa. Ja sukūrė JAV fizinio pasirengimo treneris. Air Alert 3 yra trečioji Air Alert programos versija ir laikoma pačia efektyviausia.

Air Alert 3 šuolio programa padeda pagerinti šuolį į aukštį. Taip pat norint, kad raumenys greičiau ir daugiau augtų reikia gerti daug skysčių, apie 8-10 puodelių per dieną. Tai išvalo organizmą ir padeda raumenims augti. Air Alert 3 kūrėjai šia programą vadina perversmu. Anot jų programa 100% pagerins jūsų, kaip žaidėjo, sugebėjimus, metimo įgūdžius, greičio, ir žinoma – ŠOKLUMO! verticaljumpprogram.net ją įvertino 29.95$. Beje, šią programą naudoja ir NBA krepšininkai!

Pastaba: pradėjus daryti programą šuolis sumažės, tai yra normalu. Šuolio padidėjimas bus matomas po savaitės treniruočių. Šuolio sumažėjimas pagrįstas tuo, kad raumenys pavargsta, nes su jais daug dirbama ir jie auga. Programa rekomenduojama daryti nuo 16 metų.

Air Alert 3 šuolio programa sudaryta iš dviejų dalių. Pastebėsite programos savaites, sunumeruotas lyginiais ir nelyginiais skaičiais. Pratimų eiliškumas kiekvienoje savaitėje lieka toks pat, skiriasi tik treniruočių dienos. Treniruokitės nuosekliai sekdami programą ir vykdydami viską tiksliai taip pat, kaip nurodyta.

Nelyginėmis savaitėmis ( 1, 3, 5 ir t.t. ) treniruotis reikia PIRMADIENĮ, TREČIADIENĮ IR PENKTADIENĮ.
Lyginėmis
savaitėmis ( 2, 4, 6 ir t.t.) treniruotis reikia ANTRADIENĮ, TREČIADIENĮ, IR KETVIRTADIENĮ.

13 savaitė yra skirta visiškam raumenų poilsiui ir reabilitacijai. Šią savaitę patartina nesitreniruoti.

15-toji, paskutinė savaitė, yra paruošta visiškam raumenų nualinimui, jų šokiravimui ir paruošimui finalinei reabilitacijai. Ši paskutinė savaitė pridės papildomus 2-5cm. Prie Jūsų šuolio galimybių. 15-tąją savaitę reikia treniruotis 4 dienas – Pirmadienį, Antradienį, Ketvirtadienį, Penktadienį.

POILSIS TARP SESIJŲ

Air Alert 3 programą sudaro pratimai, susidedantys iš keleto to pačio pratimo pakartojimų (sesijų). Pabaigus pirmą kokio nors pratimo sesiją ( pvz. Šuolio į viršų), rekomenduojama ilsėtis IKI 2min. ir pradėti antrą to pačio pratimo sesiją.

Per šią pertraukėlę patariama pamasažuoti raumenį, kuris dirba daromo pratimo metu. Jeigu darote šuolių į viršų pratimą, masažuokite šlaunis ir t.t.

Kai padarę vieną pratimą (pvz. Šuolius), einate prie kito ( pvz. Pasistiebimų), nesiilsėkite visai.

Nepamirškite apšilimo ir atvėsimo po treniruotės. Taigi pradedam.

Programa turi būti vykdoma tokia tvarka:
1.Apšilimas (šuoliukai, bėgimas vietoje)
2.Prasitampymas (kojų ir kt.)
3.Šuoliai
4. Pasistiebimai
5.Žingsniai
6.Šuoliukai
7.Šokdynė
8.Poilsis. Kad gerai pailsėti reikia ištiesti kojas.

SQUAT HOPS ( tik trečiadieniais )

Ši programos dalis – itin svarbi. Ji priduoda papildomus centimetrus, prie jūsų šuolio, po programos baigimo! Taip pat, tai labai daug energijos reikalaujanti programa.

Žingsnis 1 – Pasiimkite bet kokį kamuolį (krepšinio, tinklinio, futbolo..), laikykite jį ties krūtine.
Žingsnis 2 – Laikydami kamuolį, sėskitės žemyn. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų žvilgsnis turi būti nukreiptas į priekį. Nugara turi būti tiesi.
Žingsnis 3 – Pasistenkite iš praeitos pozicijos pašokti į orą 20 centimetrų. Viskas turi būti atliekama, kaip parodyta paveiksliuke, pritūpus.

Žingsnis 4 – Baigus pirmąjį šuolį, kartokite.
Žingsnis 5 – Paskutinis pakartojimas. Stenkitės pašokti į orą iš visų jėgų.

Ilsėkitės 2 minutes tarp serijų.

KAI NEDAROTE AIR ALERT III – ŽAISKITE

Dienomis, kai nedarote AIR ALERT III, eikite žaisti krepšinį. Kodėl? Jūsų raumenis reikia treniruoti ir žaidybinėse situacijose. Tuo metu, raumuo lengviau įsisavina vertikalų šokinėjimą. Juk tam ir treniruojamės, tiesa?

* 14 savaitė yra sukurta, paskutinės savaitės ruošimuisi, todėl jos užduotis yra lengvesnės. Atkreipkite dėmesį, kad 13 savaitė – ilsėjimosi, o paskutinė – 15, itin sunki.

PRATIMŲ APRAŠYMAI

Šuoliai – Atsistoti kojos pečių plotyje, pašokti kiek galima aukščiau į viršų, nusileidus prilenkti kelius ir vėl kartoti pratimą.

Pasistiebimai – Atistoti ant kokio nors daikto, kaip pvz. knyga, laiptai ar kt., kad kulnai nieko nesiektų. Stiebtis kiek galima aukščiau ir lėtai nusileisti. Daryti ant vienos kojos, o paskui ant kitos.

Žingsniai
– Uždėti vieną koją ant tvirtos kėdės ar suolo ir su ta koja, kuri ant suolo, pašokti į viršų, bunant ore sukeisti kojas, ta kuri buvo ant žemės dabar bus ant suolo, o ta kuri buvo ant suolo, bus ant žemės. Daryti nurodytą skaičių ant kiekvienos kojos

Šuoliukai – Atistoti, kojos pečių plotyje ir ištiesti kelius. Tada pašokti į viršų naudojant tik blauzdas ir sulenkiant tik kulkšnis. Kai tik nusileidi staigiai vel pašokti. Tai sudaro viena kartą. Galima naudoti rankas.

Šokdynė – Stovėti tokioje pat padėtyje kaip ir šuoliukų pratime ir pasistiebti kiek galima aukščiau ant pirštų. Tada pašokti į viršų naudojant tik šlaunis ir pirštus, pratimo metu turi likti kiek galima aukščiau ant pirštų. Galima taip pat naudoti rankas. Tai lyg ir šokinėjimas per šokdynę be jos.

Air alert 3 VIDEO

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 3.3 / 5. Vertinimų skaičius: 6

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *