Sporto direktorius – viena patraukliausių pareigybių krepšinio klube

Sporto direktorius – ko gero, viena patraukliausių pareigybių krepšinio klube. Šį teiginį pagrįsti galime keliais argumentais. Kaip pavyzdį imsime stipriausio Lietuvos krepšinio klubo “Žalgiris” sporto direktorių, Robertą Javtoką.

Visų pirma, pradėkime nuo to, kad sporto direktorius klube atlieka pakankamai įvairiapusišką vaidmenį. Tad jau galime daryti prielaidą, jog darbas yra dinamiškas, nenuobodus. Ofise daug sėdėti nereikia. Pagrindas yra stebėti, analizuoti komandos veiklą ir spręsti iškylančius iššūkius jos viduje. Žinoma, sporto direktorius reikšmingą vaidmenį atlieka ir ieškant naujų žaidėjų.

Robertas Javtokas viename iš interviu paminėjo, jog jo tikslas yra prisidėti prie visos komandos gerovės, kas yra susiję su sportine puse. Nuo jaunimo ir pagrindinės komandos komplektavimo, peržiūrų, jaunimo ugdymo iki bendravimo su agentais, rūpinimosi komandos sąlygomis.

Dėmesys jaunųjų krepšininkų tobulėjimo procesui

Robertas Javtokas įvardino, jog viena iš „Žalgirio“ sporto direktoriaus darbo sričių – dėmesys jaunųjų žalgiriečių tobulėjimo procesui. R.Javtokas deda pastangas, kad Kaune būtų sudarytos geros sąlygos treniruotis jauniems krepšininkams ir kad talentingiausi žaidėjai galiausiai pasirinktų būtent Žalgirio krepšinio komandą.

Taigi, sporto direktorius “siekia” būti draugu visiems. Tiek administracijai, tiek treneriams, tiek ir žaidėjams. Jam tenka laviruoti taip, kad patenkintos liktų visos pusės ir kad procesai komandoje vyktų sklandžiai. Sporto direktorių netgi galima įvardinti kaip krepšinio klubo psichologą bei derybininką, nuo kurio iš dalies priklauso ir emocinė atmosfera komandoje.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 1 / 5. Vertinimų skaičius: 1

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *