Jonas Mačiulis: Geriau žaisti, nei sėdėti ant suolo

Jonas Mačiulis 2018 metais turėjo šansą tapti Eurolygos čempionu, bet 2017-2018 metų sezono eigoje savo noru nutraukė kontraktą su Madrido Realo klubu ir liko be šio prestižinio titulo.

Visgi, pats krepšininkas teigia, jog nesigaili dėl tokio savo sprendimo. Anot jo, titulais džiaugtis smagu, kai pats prisidedi prie jų iškovojimo. Primename, kad Jonas Mačiulis nutraukė savo sutartį dėl to, kad negavo pakankamai žaidimo minučių garsiajame Madrido Realo krepšinio klube.

Jonas Mačiulis 2017-2018 sezoną baigė Krasnodaro „Lokomotiv“ komandoje, kur VTB lygos varžybose vidutiniškai žaisdavo beveik po 26 min. (daugiausiai komandoje), pelnė 9,5 taško, atkovojo 6 kamuolius, atliko 1,1 rezultatyvaus perdavimo, perėmė 1,4 kamuolio, klydo 1,8 karto ir rinko 11,7 naudingumo balo. Tiesa, krepšininkas sužaidė tik 10 varžybų.

Sėkmingiausias rungtynes Rusijoje Jonas Mačiulis sužaidė gegužės 5 dieną su Krasnojarsko „Jenisej“ ekipa, kai per 25 min. pelnė 22 taškus, atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus.

Jonas Mačiulis Delfi portalui teigė, jog ir per trumpą laiką jam pavyko prisitaikė prie naujos krepšinio komandos, nes žaidimo braižas jam buvo parankus. Puolėjui tinka toks krepšinio stilius kuomet pagrinde žaidžiama „ant žemo ūso“, daug kamuolių atiduodama po krepšiu ir žaidimas vyksta aplink krepšį, „centruoja“ tiek maži, tiek dideli.

Reziumuojant, Jonas Mačiulis teigė, kad klubo pakeitimas bei daugiau žaidimo minučių jam padėjo atsigauti psichologiškai, sustiprinti reakciją bei pajausti žaidimo skonį. Net neabejojame, kad ir kitame sezone krepšininkas pasirinks tokią komandą, kurioje matys galimybę ženkliai prisidėti prie komandos rezultatų.

Įvertink!

5 žvaigždučių vertinimas yra jums iš kairės pusės, o 1 žvaigždutės vertinimas - dešinėje.

Vidurkis: 0 / 5. Vertinimų skaičius: 0

Dar nėra vertinimų

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *